• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
| TV program
Ne propustite na Areni
Hokej
SVETSKO PRVENTSVO: Finale
20:15 h
26. maj 2019.
LIVE prenosi
  • 07:00
    TOTAL BWF SUDIRMAN CUP 2019:NanningFinala
  • 09:00
    FINA High Diving World cup 2019: Zhaoqing
  • 12:30
    ENDESA LIGA:Zaragoza - Manresa
  • 13:30
    BUNDES LIGA: Füchse Berlin - Rhein-Neckar Löwen
  • 15:00
    ČEŠKA LIGA:SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA:Torino - Lazio
  • 15:45
    SVETSKO PRVENTSVO: Za 3. mesto
  • 16:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Baraž Dinamo - Indjija
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA:Sampdoria - Juventus
  • 18:00
    NORVEŠKA LIGA: Tromsø - Molde
  • 19:00
    HRVATSKA LIGA:Dinamo - Hajduk
  • 20:15
    SVETSKO PRVENTSVO: Finale
  • 20:30
    TALIJANSKA LIGA: Roma - Parma
  • 20:30
    ITALIJANSKA LIGA: Spal - Milan
  • 22:00
    AFRIČKI KUP KONFEDERACIJA: Finale Zamalek - RSB Berkane
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 23:30
    URUGVAJSKA LIGA: Peñarol - Progreso
  • 23:45
    ARGENTINSKI LIGA KUP: Boca Juniors - Argentinos Juniors
  • 00:00
    MLS: Sporting KC - Seattle Sounders
Fudbal
HRVATSKA LIGA:Dinamo - Hajduk
19:00 h
26. maj 2019.
| Prikazujemo
Budite uvek u Areni
| Vesti
Izdvajamo
Ekonomac i Novi Pazar za titulu
Novi Pazar prvi put u finalu Prve futsal lige. Ekonomac favorit u borbi za titulu.
Priština u ABA? "Nema više mesta za klubove iz Srbije"
Predsednik regionalnog takmičenja u petak govorio i o mogućnosti da samoproglašeno "Kosovo" ima predstavnika "na...
ABA potvrdila odluku: Kažnjeni Bokan, Čović i Noris Kol
Regionalno takmičenje objavilo sankcije za čelnike klubove i američkog plejmejkera.
| Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Blekvoter
29 - 26
Kolumbijan D.
Ekibastuz
0 - 2
Kizilhar
Hunan
0 - 1
Kunšan
Degu
0 - 0
Suvon
Dalijen Erbin
0 - 0
Šangaj Š.
Oita
0 - 1
Kavasaki F.
Univ.Kluž
62 - 55
Aurel Vlajku
Melb.Saut
3 - 2
Bentlih
Kašiva
1 - 1
Omija A.
Nagoja
0 - 1
Jamaga
Kobe
4 - 1
Belmare
Asan Mugun.
0 - 0
Gvangju
Dosan
2 - 1
Hanwha
Čiba Lote
8 - 2
Fukuoka H.
Jomiuri G.
5 - 4
Hirošima K.
Samsung
4 - 3
Kivum
KIA
17 - 5
KT Viz
NC Dinos
1 - 2
SK Vajverns
Lote
2 - 11
LG Tvins
Jamagata
0 - 0
Kanazava