
pre 5 sati 23: 44
Diandre Ejton stiže u Los Anđeles, kao novi igrač Lejkersa!
Možda i najtraženiji slobodni igrač ovog leta potpisaće ugovor sa slavnom franšizom
Hari Kejn, kapiten reprezentacije Engleske, nije skrivao koliko je tužan posle još jednog izgubljenog finala na Evropskom prvenstvu.
Verovali su Englezi da mogu do prve titule prvaka Evrope, međutim Španija je bila bolja i na kraju zaslužena odnela trofej u Madrid.
"Teško je rečima opisati kako se svi mi sada osećamo. Teška utakmica", rekao je Hari Kejn, kapiten reprezentacije Engleske.
Imali su šansu u poslednjem minutu Španci da se vrate u "život", ali je Olmo sa gol linije uspeo da izbije loptu u polje.
"Učinili smo sve da se vratimo u meč i borili se da to učinimo. Teško je kada primite gol u poslednjim minutima. U prvom poluvremenu smo se mučili, nismo mogli da uzmemo loptu duže u naš posed. Drugo poluvreme je bilo bolje i došli smo do gola. Uhvatili su nas na tu poprečnu loptu i to je bio kraj. Propustili smo priliku, ali doći do finala nije nimalo lako. Morate iskoristiti ovakve prilike kad vam se ukažu a mi to ponovo nismo uspeli. Ekstremno bolan osećaj i boleće dugo. Selektor će razmisliti da li će nastaviti da vodi tim, želeli smo da pobedimo za njega", rekao je Kejn.
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
16.07.2024 09: 31
Kapiten fudbalske reprezentacije Engleske, Hari Kejn krajem jula će napuniti 31. godinu, a minulog vikenda je u Berlinu izgubio svoje šesto veliko finale i još je bez ijednog osvojenog trofeja u karijeri.
15.07.2024 17: 55
Na Ostrvu se uveliko spekuliše oko odlaska selektora Gereta Sautgejta. Hari Kejn se zahvalio naciji na podršci
15.07.2024 00: 05
Posle poraza od Španije u finalu, selektor Engleske još uvek nije siguran da li će ostati na ovom mestu
14.07.2024 23: 33
Španija je u finalu savladila Englesku golovima Vilijamsa i Ojarzabala, dok je pogodak za Englesku dao Palmer
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar