pre 3 minuta 20: 58
(VIDEO) Drama srećnog kraja! Večiti derbi u polufinalu ABA lige
Košarkaši Crvene zvezde su u meču velikog naboja zabeležili trijumf i nastavljaju pohod ka šampionskom prstenu regionalnog takmičenja.
Tanjug/AP Photo/Manu Fernandez
Robin Le Norman je sinoć nespretno postigao autogol igrajući za Španiju protiv Gruzije, ali nije ga to mnogo ražalostilo jer su saigrači "izbušili" mrežu Đorđija Mamardašvilija (4:1) i obezbedili četvrtfinalni duel sa Nemačkom.
Ali, druga lepa vest za odlličnog štopera je transfer iz Sosijedada u Atletiko Madrid. On se odavno dogovorio sa upravom madridskog kluba oko ličnih uslova i samo se čekao dogovor klubova. Ruke su stisnute na 30 miliona evra obeštećenja i sada se samo čeka povratak igrača sa UEFA EURO i potpis ugovora na pet sezona.
Trener Atletika Dijego Simeone želi da renovira odbranu, Le Norman je bio prvi pik i sada se čekaju i ostali potezi uprave crveno-belih sa "Vande Metropolitano".
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Teško je odvojiti sport od politike, a FIFA je odavno odustala od svakog pokušaja da to učini.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
FIFA je pre nego što su ulaznice ove godine puštene u prodaju dobila 500 miliona zahteva za karte, u poređenju sa manje od 50 miliona za Svetska prvenstva 2018. i 2022. godine.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
17.04.2026 16: 20
Argentinski stručnjak od osvojenog Kupa Španije 2013. godine do danas nije uspeo Atletiko da uvede u finale.
17.04.2026 14: 26
Francuz pred sutrašnje finale Kupa Kralja sa Sosijedadom (21.00, TV Arena 2 Premium), odgovorio nezgodno na pitanje o selekciji Francuske i Mundijalu.
07.03.2026 20: 33
Atletiko Madrid pobedio je Real Sosijedad 3:2 (1:1) u 27. kolu Primere La Lige.
04.01.2026 23: 00
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar