pre 3 sata 23: 40
Presek stanja u ABA ligi: Oformljene nove grupe - Partizan i Dubai na deobi prvog mesta, Zvezda četvrta
Druga faza (top 8) imaće samo osam kola na raspolaganju, tačnije osam šansi da ekipe poprave svoj učinak.
Guliver/AP Photo/Luca Bruno)
Fudbalska reprezentacija Nemačke odigraće 23. marta naredne godine prijateljski meč sa Francuskom, saopšteno je danas. U saopštenju Fudbalskog saveza Nemačke (DFB) se navodi da će utakmica biti odigrana u Lionu od 21 sat.
Nemačka će tri dana kasnije, 26. marta od 20.45 časova odigrati prijateljski duel sa Holandijom u Frankfurtu. Utakmice će biti odigrane u okviru priprema za Evropsko prvenstvo, koje će biti održano od 14. juna do 14. jula naredne godine u Nemačkoj.
"Dva tradicionalna duela protiv velikih fudbalskih nacija savršen su početak godine u kojoj će biti održano EP. Francuska je jedan od najvećih favorita za titulu, a tu je i Holandija. Pred nama je mnogo posla da se što bolje pripremimo za prve međunarodne mečeve u narednoj godini, a posebno za EP. Dug je put do toga, ali se radujemo ovim izazovima", rekao je selektor Nemačke Julijan Nagelsman.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
12.12.2025 15: 20
U današnjim polufinalima Svetskog prvenstva za rukometašice igraju Francuska i Nemačka (17.45) i Holandija i Norveška (20.45), uz prenose na TV Arena 5 Premium kanalu.
19.07.2025 23: 59
Fudbalerke Nemačke su posle penala 1:1 (1:1, 1:1) - 6:5 pobedile Francuskinje i plasirale se u polufinale UEFA EURO.
25.06.2025 22: 53
Mlada selekcija Nemačke pobedila je Francusku 3:0 i za titulu prvaka Evrope boriće se protiv Engleske.
22.06.2025 23: 49
Okončani su današnji četvrtfinalni okršaji na Evropskom prvenstvu U21.
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar