pre 18 minuta 11: 41
Tragedija je izbegnuta: Nekadašnji fudbaler Partizana sa porodicom ostao na ulici
Vatrena stihija je sve odnela
Reprezentacija Srbije igra u utorak, 25. juna poslednji meč grupne faze Prvenstva Evrope u Nemačkoj.
Rival "orlovima" je Danska, meč se igra u Minhenu (21,00), a pred odlazak u bavarsku prestonicu, Tadić i drugovi odradili su trening na stadionu Rozenau u Augsburgu.
Bilo je izuzetno veselo na treningu reprezentacije Srbije, a ono što je primetno tokom celog turnira to je odlična atmosfera.
Stojković na ovom treningu dopustio je igračima malo više slobode, a nema sumnje da su instrukcije o igri Danaca već dobili, međutim takmički detalji ostaće tajna do početka meča.
MN Press
Igači su uglavnom radi uobičajene vežbe, igrala se "ševa". Za otvoreni trening to je i uobičajneno, dok će se na poslednjem raditi na uigravanju.
MN Press
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
19.06.2024 16: 43
Utakmica između Slovenije i Srbije, igra se sutra od 15.00 časova u Minhenu, a "orlovi" će imati veliku podršku sa tribina
16.06.2024 22: 57
Utakmicu sa Engleskom, Srbija je počela bez kapitena Dušana Tadića. Sledeću utakmicu "orlovi" igraju u četvrtak 20.juna u Minhenu protiv Slovenije od 15.00 časova
18.07.2024 11: 29
Kapiten Srbije Dušan Tadić otvorenim pismom za javnost oprostio se od igranja za nacionalni tim.
14.07.2024 16: 39
Selektor Srbije pre finala u Berlinu sastao se sa Fabiom Kapelom, a Italijan je pohvalio igru "orlova"
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 13h
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar