pre 9 minuta 16: 47
Arsenal Hulijanu nudi utočište, a Atletiku - Đokereša, Žezusa i keš!
Je li ovo rešenje koje će konačno zadovoljiti sve strane?
Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno sa Slovenijom u drugom kolu Grupe C Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Izjednačujući gol za našu reprezentaciju je u poslednjim sekundama meča postigao Luka Jović, čime je ostavio nade našem timu da se nađe u narednoj fazi takmičenja i postavio konačan rezultat 1:1 (0:0).
Posle meča, oglasio se heroj našeg nacionalnog tima, napadač Milana, Jović. Za početak, naš fudbaler je naglasio da njegov gol može sve promeniti, te da se nada da neće izgubiti na značaju, kao onaj protiv Škotske u baražu Lige nacija.
"Mislim da jeste zato što postoji mogućnost da on bude vrlo bitan. Protvi Škotske sam uradio isto, a tada nismo otišli na EURO, nadam se da će sada biti drugačije", rekao je naš napadač.

Daniel Karmann/dpa via AP
Potom je upitan da prokomentariše nastup našeg tima na dve utakmice, i da pruži svoj uvid u meč sa Danskom.
"Tako je, nema šta, po mom mišljenju smo odigrali dve dobre utakmice, kvalitetne, protiv kvalitetnih protivnika. Prvu utakmicu smo izgubili, mislim da smo zaslužili više, ovu danas da kažem da je nerešen rezultat najrealniji ishod, zbog nekih šansi koje je Slovenija stvorila u prvom poluvremenu. Ništa, pripremamo se, i danas i protiv Engleza smo išli na tri boda, ići ćemo i protiv Danaca. Gas do daske, idemo", dovršio je Luka Jović.
Sledeću utakmicu, Srbija igra sa Danskom 25. juna od 21.00 čas, a meč možete pratiti na kanalima Arena Premium 1.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
21.06.2024 13: 35
Nekadašnji fudbaler i reprezentativac Boško Đurovski ocenio je danas da način na koji je fudbalska reprezentacija Srbije došla do nerešenog rezultata u utakmici protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj nije obećavajući pred poslednju utakmicu i da je potrebna bolja organizacija u utakmici protiv Danske.
20.06.2024 20: 02
Engleska još uvek nije osigurala svoj put ka sledećoj fazi, dok Slovenija i Danska imaju više opcija nego "orlovi".
20.06.2024 17: 48
Zabeležili smo gol Luke Jovića protiv Slovenije iz drugog ugla.
20.06.2024 17: 30
Fudbaleri Srbije remizirali su sa Slovenijom 1:1 (0:0) u drugom kolu Grupe C na Evropskom prvenstvu.
16.07.2024 17: 23
Gol španskog fudbalera Lamina Jamala u polufinalu protiv Francuske izabran za najlepši na Evropskom prvenstvu, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
16.07.2024 14: 27
Reprezentacija s Pirineja ima ubedljivo najviše pojedinaca u najboljih 11 prvenstva u Nemačkoj.
15.07.2024 19: 31
Zajedno sa fudbalerima titulu slavi i Karlos Alkaraz, koji je pobedio Đokovića u finalu Vimbldona
15.07.2024 19: 02
Sa reprezentacijom Nemačke 2014. godine, Miler je osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu
Ostavite komentar