Ovo je ujedno bio i poslednji nastup Srbije na turniru u Poljskoj, a reprezentaciju sada očekuju još dve provere protiv Slovenia u Ljubljana, zakazane za 31. maj i 1. jun, pred početak takmičenja u Ligi nacija.
Partizan je na ubedljiv način završio sezonu u Humskoj, pošto je u poslednjem kolu plej-ofa Mozzart Bet Super lige savladao Radnik iz Surdulice rezultatom 5:0. Ipak, utakmicu je obeležio oproštaj Bibarsa Natha od crno-belog dresa, pošto je iskusni Izraelac odigrao poslednji meč pred domaćim navijačima u dresu Partizana.
Rus je dodao da veruje kako Đoković podržava tenisere u njihovim zahtevima, iako možda nije želeo da učestvuje baš u ovom konkretnom potezu vezanom za medijske obaveze.
Na teniskim terenima u Parizu u nedelju, 24. maja počinje drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, gde će srpski teniser Novak Đoković pokušati da osvoji 25. grend slem trofej.