pre 13 minuta 21: 12
Bivši Jokićev saigrač doneo odluku: Ostaje još jednu sezonu
Iskusni dvostruki NBA šampion aktivirao je opciju u ugovoru i nastaviće karijeru u dresu Memfis Grizlisa.
MN Press
Američka teniserka Venus Vilijams najavila da će se na teren vratiti u martu naredne godine na WTA turniru u Indijan Velsu, prenose američki mediji.
Vilijams (43) se oporavlja od povrede kolena. Ona se povredila na meču prvog kola Vimbldona protiv Eline Svitoline.
"Tokom leta sam igrala sa povredom, to skoro niko nije znao. Nisam želela da propustim Ju-Es open. Eliminisana sam u prvom kolu turnira u Njujorku, a onda sam odlučila da ne igram do kraja godine, jer sam dala kolenu šansu da zaceli", izjavila je Vilijams za svoj Jutjub kanal.
Američka teniserka je najavila da će da propusti prvi deo naredne sezone, pošto planira da se na teren vrati u martu. Ona je istakla da očekuje da zaigra na turniru u Indijan Velsu, koji je na programu od šestog do 17. marta naredne godine.
Vilijams je u karijeri osvojila 49 titula u singlu, 22 u dublu i dve u miks dublu. Ona je provela 11 nedelja na prvom mestu WTA liste, a trenutno je 413. teniserka sveta.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
13.08.2025 18: 10
Američka teniserka Venus Vilijams dobila je specijalnu pozivnicu za učešće na US Openu, saopštili su danas organizatori poslednjeg grend slem turnira u sezoni.
25.07.2025 09: 40
Osim Venus, u 2. kolu je ispala i prva nositeljka na turniru Džesika Pegula koju je svladala Lejlah Fernandez sa 6:3, 1:6, 7:5, dok je u dvoboju dve bivše šampionke Ema Radukanu bila bolja od Naomi Osake - 6:4, 6:2.
04.02.2025 10: 59
Čehinja odlučila da nastavi tamo gde je stala posle rođenja sina.
21.06.2023 22: 15
Vilijams (43) se prošle nedelje, prvi put od januara, vratila na teren na WTA turniru u Hertogenbošu, gde je izgubila u prvom kolu od Selin Nef iz Švajcarske.
YouTube
pre 19min
YouTube
pre 30min
pre 1 sat 20: 00
Frensis Tijafo plasirao se u finale ATP turnira u Haleu pošto je ubedljivo savladao domaćeg tenisera Danijela Altmajera rezultatom 2:0 (6:1, 6:3) za svega sat i 14 minuta igre.
pre 2 sata 18: 33
Francuski teniser Korentin Mute kažnjen je zbog psovki koje je izrekao u prenosu uživo
pre 3 sata 18: 10
Tejlor Fric plasirao se u finale ATP turnira u Haleu pošto je posle velike borbe savladao domaćeg tenisera Aleksandra Zvereva sa 2:1 u setovima (6:4, 4:6, 7:5) posle dva časa i 44 minuta velike borbe.
pre 4 sata 17: 14
Američka teniserka Džesika Pegula plasirala se u finale WTA turnira u Berlinu, pošto je danas u polufinalu pobedila najbolju teniserku sveta Arinu Sabalenku rezultatom 6:4, 6:7 (4:7), 6:0 za dva sata i 16 minuta igre.
Ostavite komentar