pre 4 sata 00: 31
Nikola Jokić pred potpisom: Nagetsi spremaju najunosniji ugovor u istoriji NBA
Denver planira da ponudi Nikoli Jokiću unosan četvorogodišnji ugovor, što bi ga najverovatnije zadržalo u Koloradu do kraja karijere.
Tanjug/AP Photo
Novak Đoković i Karlos Alkaraz za sada uspešno ruše prepreke ka njihovom projektovanom duelu u finalu Vimbldona, ali i srpski i španski teniser moraju još toga da urade da bi delili teren u zadnjem činu borbe za Grend slem titulu na travi, Srbin za početak da dobije svoj večerašnji duel osmine finala, a Španac sutrašnju bitku za Top osam. Ali, prvi reket sveta sa Pirineja ne krije da se raduje eventualnom dvoboju sa najvećim sinom "belog sporta".
Poslovično iskreni naslednik svog zemljaka Rafaela Nadala priznao je to i poslednjem obraćanju medijima, posle njegove pobede nad Nikolasom Jarijem, a uoči zahtevnog ispita protiv Matea Beretinija.
"Ne samo da novinari i navijači žele moje finale sa Đokovićem, i ja sam takođe to želim, ali imam bar tri runde pre toga da odigram. Koncentrisan sam na sledeće kolo i Beretinija, biće teško. Moj san je da igram finale ovde, još bolje ako to bude protiv Novaka", rekao je 20-godišnji Španac.
Pobednik prošlogodišnjeg US Opena i prošlog leta je stizao do osmine finala Vimbldona, a pre početka tekućeg izdanja turnira u Londonu prvi put u karijeri osvojio je jedan turnir na travi, tako što je slavio u finalu Kvinsa. Pored te ima još 10 ATP titula u karijeri, a u skoru sa Đokovićem ima po jedan trijumf i poraz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
14.07.2024 14: 05
Australijski teniser Nik Kirjos smatra da će Novak Đoković danas podići 25. grend slem trofej u karijeri.
14.07.2024 12: 37
Osvajač 11 grend slem trofeja ne može da predvidi pobednika današnjeg finala Vimbldona.
14.07.2024 09: 40
Zanimljivu informaciju preneli su danas ljudi sa poznatog sajta "TickPick", koji se bavi online prodajom karata za velike sportske manifestacije.
14.07.2024 08: 25
Finale Vimbldona između Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza na programu je od 15 časova na "Centralnom terenu" grend slema u Londonu.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 7h
pre 9 sati 18: 33
Neočekivan rasplet Mastersa u španskoj prestonici.
01.05.2026 23: 53
A imale su set loptu za izjednačenje...
01.05.2026 21: 50
Aleksander Zverev plasirao se u finale Mastersa u Madridu pošto je u polufinalu rutinski savladao Aleksa Bloksa sa 2:0 (6:2, 7:5) posle jednog časa i 35 minuta igre i tako zakazao okršaj sa Janikom Sinerom za trofej.
01.05.2026 17: 56
Janik Siner nastavlja da melje rivale – prvi teniser sveta plasirao se u finale Mastersa u Madridu pošto je u polufinalu dominantno savladao Artura Fisa sa 2:0 (6:2, 6:4) posle jednog časa i 27 minuta ugre.
Ostavite komentar