Hamad Medjedović poraz Roterdam | Arena Sport
srb
najnovije
ATP

Hamad nije izdržao protiv Feliksa u Roterdamu: Kanađanin dominirao od starta

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

12.02.2026 21:30
Hamad Međedović Profimedia
Hamad Međedović

Srpski teniser Hamad Međedović završio je svoj nastup na turniru u Roterdamu već u osmini finala, pošto je od njega bolji bio drugi nosilac turnira, Kanađanin Feliks Ože-Aljasim, rezultatom 6:4, 6:4.

Meč je trajao oko sat i po, a Hamad je ključne trenutke prokockao na početku i kraju oba seta. Uvodni gem je izgubio nakon duge borbe i igre na razliku, što je Feliks iskoristio da rutinski priveo set kraju.

Srpski teniser imao je jedinu priliku za brejk u šestom gemu drugog seta, ali nije uspeo da je iskoristi. Kazna je stigla već u devetom gemu Feliks je vezao četiri poena i oduzeo Hamadu servis, praktično zaključivši meč.

U narednoj rundi u Roterdamu, Ože-Aljasim će igrati protiv Talona Grikspora, dok će Hamad ostati bez plasmana u četvrtfinale.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.