Miomir Kecmanović Australijan open tragedija Tomas Martin Ečeverija | Arena Sport
srb
najnovije
ATP

Kecmanović u suzama pričao posle poraza od Ečeverije: Trenutno mi nije do tenisa, izgubio sam baku

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

18.01.2026 08:45
Miomir Kecmanović AP Photo/Vincent Thian
Miomir Kecmanović

Srpski teniser Miomir Kecmanović je poražen od Argentinca Tomasa Martina Ečeverije na startu Australijan opena posle velike borbe sa 3:2, otkrivši posle meča da mu trenutno nije do tenisa iz privatnih razloga.

"Trenutno mi tenis nije toliko bitan. Igram koliko mogu. Za Božić sam izgubio baku, i jednostavno u ovom momentu moje misli idu u drugom pravcu, to je to", kazao je Miša u suzama posle meča.

On je ipak smogao snage da govori i o duelu sa Ečeverijom. 

"Dao sam koliko sam mogao, sve od sebe. Žao mi je što nisam uspeo na kraju. Posle lošeg prvog seta sam pokazao dobru igru i energiju. On je posle servirao bolje, naročito u petom setu. Nažalost, završilo se tako“, zaključio je Kecmanović.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sport više nije zabava - ulazi u novu fazu finansiranja

Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.