pre 3 minuta 13: 30
Ajntraht kida za Evropu, Borusiji Dortmund potrebna overa drugog mesta
Sastav iz Frankfurta ima još samo 180 minuta na raspolaganju za izlazak u Ligu konferencije.
Profimedia
Ko živi u Srbiji, voli tenis i obožava ono što Novak Đoković radi za sport u celini, onda bi večeras trebalo ranije da ode na spavanje i navije sat na jedan sat iza ponoći ili odlazak u krevet odloži za jutarnje sate, jer osvajač rekordna 24 Grend slema, meč trećeg kola US Opena, igra u nezgodnom terminu po srednjeevropskom vremenu.
Ako bi se držali suvoparne statistike protiv Kamerona Norija, bez uvida u strategiju propuštanja velikog broja turnira od strane 38-godišnjaka iz Beograda, sve (i)direktne posledice takvog izbora na zalasku jedne impozantne karijere, odnosno njegove povremene sitne, ali ne i nevažne fizičke probleme, taj bi mogao i da prespava pvaj događaj u Njujorku.
Zbog toga što je Novak dobio svih sedam dosadašnjih mečeva sa Britancem, od Završnog mastersa 2021. godine, do Rolan Garosa 2025. Sa sve vrhunskim polufinalom Vimbldona 2022, kada je naš as slavio posle gubitka prvog seta (3:1).
"Nivo na kojem igra Novak Đoković sa 38 godina je neverovatan. Uvek menja taktiku i zbog toga je neverovatno teško da mu se čovek suprostavi. Spreman sam da odigra neverovatno dobro. Spreman sam da ne bude toliko dobar. Spreman sam da prekine meč iz nekog razloga i da se onda vrati i odigra neverovatno dobro. Neverovatno je dobar u takmičenju i u taktici. Uvek nađi način da pobedi", kaže Nori.
Kameron će prvi put u karijeri igrati na stadionu "Artur Eš", što je razlog više da proba da makar jednom dobije "dželata"
"Dobiću priliku da igram na najvećem terenu u svetu tenisa, protiv jednog od najboljih tenisera u istoriji našeg sporta. Ne može čovek da traži mnogo više od toga", iskren je 35. reket sveta pred sudar sa desmoplasiranim na ATP listi, od nedavno vlasnikom još jednog rekorda (US Opena).
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
05.09.2025 23: 45
Srpski teniser poražen od Španca sa 3:0.
05.09.2025 23: 12
Budite sa nama i pratite najvažnije detalje sa polufinalnog meča US Opena između Novaka Đokvoića i Karlosa Alkaraza
05.09.2025 10: 50
Novak Đoković i Karlos Alkaraza igraju polufinale US opena od 21.00 čas.
04.09.2025 22: 07
Meč polufinala US Opena na programu je sutra od 21.00 čas.
pre 4 sata 09: 28
Najbolji teniser sveta svih vremena naosvajao se titula na jednom od, njemu, omiljenijih Mastersa u karijeri, ali već neko vreme nije držao šampionski govor na toj adresi.
pre 16 sati 21: 02
Srpski tenis imao je uspešan dan na Mastersu u Rimu, pošto je posle Miomira Kecmanovića plasman u drugo kolo izborio i Hamad Međedović.
pre 20 sati 16: 46
Spreman je za najveća dostignuća?
pre 23 sata 14: 19
Iako igra protiv najboljeg svih vremena Prižmić je optimista pošto se meč igra na šljaci, podlozi koja mu više odgovara, dok će Đokoviću ovo biti prvi nastup na ATP turu posle gotovo dva meseca pauze.
Ostavite komentar