pre 10 minuta 12: 26
Sad je zvanično: Radovan Ćurčić novi trener Mladosti iz Lučana
Promocija je zakazana za ponedeljak 15. jun.
Guliver/PaulxJxSutton
Ukupan nagradni fond US Opena u Njujorku uvećan je na rekordnih 90 miliona dolara, saopštili su organizatori poslednjeg teniskog grend slem turnira u sezoni.
Nagradni fond je uvećan za 20 odsto u odnosu na prošlogodišnji turnir. Šampioni u pojedinačnoj konkurenciji će zaraditi po pet miliona dolara, odnosno 39 odsto više nego prošle godine.
Poraženima u finalu u singl konkurenciji pripašće po 2,5 miliona dolara. Teniseri koji izgube u prvom kolu US Opena dobiće po 110.000 dolara.
US Open biće održan u Njujorku od 24. avgusta do 7. septembra.
Prethodni put kada je najpopularniji sportski događaj na svetu održan u Severnoj Americi, SAD su bile doživljavane kao "poslednja teritorija" koju fudbal još nije pokorio. Evo šta se sve promenilo od tada.
Klub iz Premijer lige vodi preliminarne razgovore sa bankama i još nema konačan plan o tome kako će refinansirati dug.
Svetsko prvenstvo u fudbalu je najvažniji marketinški poligon na svetu.
Najuzbudljivija atmosfera Svetskog prvenstva ne nalazi se u zemlji koja je domaćin turnira, već među navijačima čije reprezentacije igraju na terenu.
Radnici stadiona SoFi u blizini Los Anđelesa u petak su glasali za štrajk za veće plate, nedelju pre nego što bi na tom mestu trebalo da se odigra prva utakmica američke fudbalske reprezentacije na Svetskom prvenstvu.
31.05.2026 13: 14
Eliminacijom višestruke osvajačice turnira dodatno se zakomplikovala borba za titulu, a Kostjuk je pokazala da ima kvalitet da se umeša u sam vrh i nastavi svoj impresivan pohod na šljaci francuske prestonice.
27.05.2026 10: 20
Uprkos incidentu, mlada Amerikanka je na terenu izgledala potpuno fokusirano. U prvom kolu bez većih problema savladala je sunarodnicu Tejlor Taunsend rezultatom 6:4, 6:0, a tek posle meča otkrila je kroz kakvu je situaciju prošla neposredno pred izlazak na teren.
24.05.2026 11: 00
Rolan Garos ponovo otvara svoja vrata, Pariz je spreman za dve nedelje teniskog spektakla, drame, a jedno ime i dalje stoji iznad svih kada je reč o pažnji publike, emociji i očekivanjima - Novak Đoković.
19.05.2026 23: 00
Ona je studije istorije upisala 1961. godine, ali ih je 1964. napustila da bi se posvetila sportskoj kartijeri. Nakon samo nekoliko godina postala je jedna od najuspešnijih preofesionalnih teniserki u istoriji tog sporta. Osvojila je 16 grend slem titula sama i još 11 u dublu.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 1d
pre 17 sati 19: 15
Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Ana Danilina iz Kazahstana plasirale su se u četvrtfinale WTA turnira u Kvinsu u dubl konkurenciji, pošto su danas u osmini finala pobedile Norvežanku Ulrike Eikeri i Amerikanku Kvin Glison 6:2, 6:4.
pre 17 sati 18: 45
Nik Kirijos je ponovo napravio povratak na teren koji izgleda kao scena iz njegovih najboljih dana, ali i kao podsetnik koliko je njegov talenat godinama bio "na čekanju" zbog povreda
pre 18 sati 17: 44
Jedna od najboljih igračica svih vremena vratila se posle četiri godine pauze.
pre 19 sati 17: 10
Prvi teniser sveta je tokom proteklih dana bio pod nadzorom stručnjaka u milanskoj klinici "San Rafaele", gde je prošao niz testova.
Ostavite komentar