pre 46 minuta 23: 31
Srbija stala nadomak podviga: Veliki povratak nije bio dovoljan protiv Turske
Srbija je posle velike borbe upisala prvi poraz na Evropskom prvenstvu za igrače do 18 godina.
Guliver
Nije nam poznato da li će se jedan meč prvog kola Čelendžera u Bonu naći pod istragom, odnosno da li je bilo elemenata za sumnju u regularnost istog, ali nema dileme da su Peter Fajta i Rafael Kolinjon odigrali vrlo zanimljiv teniski duel. Šta više, neobičan.
Prvi teniser, iz Mađarske, vodio je s ubedljivih 5:0 u gemovima i imao ogromnu prednost u šestom (40:15), ali je na kraju, ipak, izgubio. Jeste tek 518. reket sveta, jesu neretke pobede Davida nad Golijatom u sportu, ipak...
Devedeseti na ATP listi, iz Belgije, upropastio je rivalu dve set lopte, smanjio na 1:5, a onda šetao protivnika kako je hteo, ređao poene, akumulirao gemove, izjednačio u setovima - 7:5. Pa, bez većih problema dobio drugi (6:4).
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
15.05.2026 13: 20
Ukoliko osvoji titulu u Portugaliji, srpski teniser mogao bi značajno da popravi plasman i približi se 230. mestu na ATP listi, što bi predstavljalo važan korak ka povratku u prepoznatljivu formu.
14.05.2026 13: 27
Ni trofej nije tako daleko.
13.05.2026 13: 59
U borbi za četvrtfinale, Kecmanovića očekuje duel sa Švajcarcem Leandrom Riedijem. Plasman u osminu finala obezbedio je i još jedan srpski teniser, Dušan Lajović, koji je bio bolji od Kristofera O’Konela rezultatom 2:0 u setovima.
29.04.2026 14: 34
Srpski as je do pobede stigao posle velike borbe i dva taj-brejka, rezultatom 7:6 (2), 7:6 (6), nakon dva sata i 15 minuta igre
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
pre 9 sati 14: 53
Najava velike tenisek karijere.
pre 10 sati 13: 27
Ni sam vrh nije tako daleko.
pre 15 sati 08: 20
Posle svega 36 minuta igre, Lajović je bio prinuđen da preda susret. Za sada nije zvanično potvrđeno zbog čega je srpski teniser doneo takvu odluku, ali se pretpostavlja da je problem bila povreda.
25.07.2026 18: 00
Domaćin ATP turnira serije 1000 ukazuje na važnu stvar.
Ostavite komentar