pre 2 sata 22: 56
Obamejang postao treći najstariji strelac u istoriji Deportiva: Elče "izvukao" bod
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
Srpski teniser Dušan Lajović uspešno je otvorio ATP turnir u portugalskom Oeirašu i plasirao se među 16 najboljih.On je savladao domaćeg tenisera Tijaga Pereiru sa 2:0, po setovima 6:2, 7:6, za samo 84 minuta igre.
Iskusni Lajović, trenutno 97. na ATP listi, rutinski je priveo prvi set kraju, dok je u drugom bio prinuđen da pruži maksimum i odgovori na malo jači otpor domaćeg tenisera. Ipak, Portugalac je samo jednom uspeo da oduzme servis našem igraču.
U borbi za četvrtfinale, Lajovića čeka duel sa Francuzom Ugom Blanšeom, trenutno 164. na ATP listi, koji je lako savladao Britanca Jana Hoinskog (6:1, 6:3).
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
24.06.2026 19: 01
Lajović uspešan u kvalifikacijama za Vimbldon, dok je Laslo Đere završio učešće.
22.06.2026 22: 29
Srbija će imati za koga da navija.
16.06.2026 10: 49
Tim španskog tenisera razmatra na kojem turniru bi drugi teniser sveta mogao prvo da zaigra nakon duge pauze
18.05.2026 10: 52
Kada je reč o srpskim teniserima, odlične vesti stižu za Miomira Kecmanovića i Hamada Međedovića. Kecmanović je ostvario veliki skok od 23 mesta i sada zauzima 47. poziciju na svetu, dok je Međedović napredovao za 11 mesta i stigao do 56. pozicije, što predstavlja njegov najbolji rezultat karijere.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 3h
pre 11 sati 13: 29
Španac i Danac viđeni na zajedničkom treningu u Mursiji
pre 13 sati 11: 43
Srpska i kazahstanska igračica prvi meč na turniru u Ohaju rešile ubedljivim rezultatom
pre 14 sati 10: 25
Najboji teniser sveta ikada još ima motiva da igra takmičarske mečeve.
pre 16 sati 09: 00
Amerikanka i Ukrajinka dobile svoje mečeve u tri čina.
Ostavite komentar