
pre 7 sati 00: 20
Vreme za paniku? Jokić neće potpisati produžetak ovog leta!
Trostruki MVP će narednog leta ući u poslednju godinu ugovora
Miomir Kecmanović nije uspeo da se probije u treće kolo turnira u Minhenu, pošto je danas izgubio od Lučijana Darderija - 1:2 (6:2, 6:7, 4:6), doživevši prvi poraz u njihovom drugom međusobnom duelu u profesionalnom tenisu.
Prvi set završen je za samo 31 minut, toliko je 48. reket sveta, iz Beograda, bio bolji od, za malo, bolje rangiranog Itaolijana (47). Brejkom u trećem gemu (2:1) trasirao je put ka vođstvu, da bi u sedmom, na isti način, napravio pretposlednji korak ka istom (5:2). Iako se rival u drugom srčano "koprcao", pokušavajući da izbegne takav epilog.
Drugi je krenuo idealno za učenika Viktora Trockog, jer je odmah brejknuo Dardanija. Međutim, usledila su dva brza brejka protivnika rođenog u Argentini. Prvo za egal (1:1), a onda i za veliku prednost u tom delu susreta (3:1). Kecmanović je ipak ostao pribran, vratio se u svoj ritam i brejkom zaustavio seriju izazivača (4:3).
Do kraja "regularnog" dela obojica su čuvala gemove na svoj servis, zbog čega su završili u taj-brejku. A, tu se naš as lošije snašao, mada su se obojica "krvavo" borila za svaki poen. Držao se do 3:3, kada je krenula serija momka sa Apenina. Nije iskoristio prvu set loptu, ali je drugom produžio borbu. Posle 65 minuta "reketanja" u drugom setu.
Treći je takođe bio izjednačen, smenjivali su se Srbin i Italijan u dobrim i lošim fazama, međutim nijedan nije bio dovoljno uverljiv da brejkom zakotrlja trijumf. A, Darderi mu je bio na tragu u uvodnom i petom. Kecmanović se svaki put izvlačio iz problema, ali je u devetom, ipak, pretrpeo brejk koji je prelomio borbu. U sledećem je Lučijano samo "dokrajčio" Momira.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
30.06.2025 08: 25
Sva dešavanja iz Londona u naredne dve nedelje možete pratiti na kanalima Arene sport.
16.06.2025 14: 08
Mađarski teniser sada čeka boljeg iz duela Mahač - Hurkač u drugom kolu.
28.05.2025 16: 06
Meč je trajao tri časa i devet minuta.
27.05.2025 18: 50
Očekuje se da će meč između Danilović i Kolins početi oko 15 časova, biće to njihov treći međusobni duel, a obe teniserke pobedile su po jednom.
YouTube
pre 19h
YouTube
pre 2d
pre 9 sati 21: 52
Trener svetskog "broj jedan" otkrio da će četvrtfinala izgleda sutra biti.
pre 11 sati 19: 49
Karlos Alkaraz je savladao Kamerona Norija 3:0 (6:2, 6:3, 6:3) i plasirao se u polufinale Vimbldona.
pre 12 sati 19: 10
Amanda Anisimova se plasirala u polufinale Vimbldona nakon što je pobedila Anastasiju Pavličenkovu 2:0, po setovima 6:1, 7:6 (11:9).
pre 13 sati 18: 30
Prvi reket sveta odradio je skener povređenog lekta i neće trenirati danas.
Ostavite komentar