pre 3 minuta 14: 03
Albanac/provokator sa UFC eventa u Beogradu iznenadio porukom: Bog blagoslovio Srbiju!
Denis Buzukja ponovo sumirao utiske za beogradske UFC karte.
Tanjug/AP Photo/Ng Han Guan
Kanadski teniser Feliks Ože-Alijasim plasirao se u polufinale ATP turnira u Dohi, pošto mu je Rus Danil Medvedev predao meč četvrtfinala posle prvog seta.
Kanadski teniser je prvi set dobio rezultatom 6:3, a onda je Medvedev rekao sudiji Mohamedu Lajaniju da neće nastaviti duel koji je trajao 31 minut. Medvedev je šesti teniser sveta, dok je Ože-Alijasim 23. na ATP listi.
Ože-Alijasim će u polufinalu turnira u Dohi igrati protiv Rusa Andreja Rubljova, koji je ranije danas bio bolji od Australijanca Aleksa de Minora. ATP turnir u Dohi igra se za nagradni fond od 2.760.000 dolara.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
26.03.2025 21: 10
Srpskom teniseru će naredni protivnik biti domaći igrač Alehandro Moro Kanjas.
25.03.2025 13: 57
Ovo će biti 13. nastup Novaka Đokovića u Madridu, a debitovao je još 2006. godine, kada je dug i plodan put započeo pobedom nad Rišarom Gaskeom.
24.03.2025 22: 25
Menšik, 54. igrač svijeta, pobijedio je 71. igrača na ATP listi poslije sat i 14 minuta.
24.03.2025 19: 45
Meč je trajao sat i 29 minuta. Zverev je drugi teniser sveta, dok je Tompson 37. na ATP listi. Tompson je poveo 4:1 u prvom setu, ali je Zverev uz dva brejka uspeo da dođe do preokreta i osvoji prvi set.
pre 1 sat 12: 49
Amerikanka smatra da deo javnih reakcija nije motivisan isključivo brigom za integritet ženskog sporta.
pre 3 sata 10: 07
Novak dobio zanimljivo hipotetičko pitanje.
pre 5 sati 08: 25
Od Beloruskinje bolja je bila Ruskinja Ekatarina Aleksandrova koja je pobedila sa 2:1.
pre 19 sati 18: 17
Pit Sampras godinama je bio jedno od najvećih imena svetskog tenisa, a njegovo ime ostalo je duboko upisano u istoriju "belog sporta". Ipak, nova fotografija nekadašnjeg američkog šampiona privukla je pažnju javnosti iz potpuno drugačijeg razloga.
Ostavite komentar