pre 17 minuta 16: 36
Nova runda evroligaških kazni: Dva trenera "udarena po džepu", a sa njima i vlasnik Hapoela
U pitanju su dva stručnjaka i vlasnik kluba, a trener Panatinaikosa Ergin Ataman najviše je dužan - 8.000 evra.
pre 17 minuta 16: 36
U pitanju su dva stručnjaka i vlasnik kluba, a trener Panatinaikosa Ergin Ataman najviše je dužan - 8.000 evra.
pre 38 minuta 16: 15
Utakmica osmine finala Lige kupa između Svonsija i Mančester sitija biće odigrana sutra od 20.45 časova.
pre 1 sat 15: 49
Ovo su sigurno dobre vesti za crveno-bele za nastavak sezone.
pre 1 sat 15: 29
Golove za tim iz Pančeva dali su Cvetković, Jevremović (dva) i Jovanović, dok je dvostruki strelac za Ivanjičane bio Pantelić.
pre 1 sat 15: 20
Saka, čija se tržišna vrednost procenjuje na oko 140 miliona evra, nikada nije ozbiljno dovođen u vezu s odlaskom iz kluba. Naprotiv, Arsenal u njemu vidi lidera nove generacije i igrača koji će predvoditi tim u godinama koje dolaze.
pre 1 sat 15: 00
Rueda je u incidentu prošao sa lakšim povredama – potresom mozga i prelomom ručnog zgloba, dok su oba vozača evakuisana sa staze helikopterom.
pre 1 sat 14: 58
Svestan je bio Srbin kvaliteta ruskog udarača, ali nije uspeo da izbegne kobnu desnicu.
27.07.2025 13: 57
Španski fudbalski trener otišao korak dalje od verbalne (samo)kritike.