Arena karavan Novi Sad Puača fudbaleri NFL | Arena Sport
srb
najnovije
Najnovije vesti

Arenin karavan u Novom Sadu: Puačini fudbaleri oprobali se i u NFL-u

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

21.08.2023 08:37
Arenin karavan u Novom Sadu: Puačini fudbaleri oprobali se i u NFL-u TV Arena sport/ Screenshot

​Arenin karavan, posvećen ovog leta američkom NFL-u zaokružio je putovanje Vojvodinom posetom Novom Sadu. Pri prvoj poseti "Srpskoj Atini", građanima Novog Sada čari američkog fudbala pokušali su da približe igrači "Wild dogsa", a na kraju su se ovoj igri prilagođavali fudbaleri škole fudbala "Petar Puača". 

Bilo ih je svih uzrasta, jer škola "Petar Puača" iz Novog Sada jedina ima fudbalsko obdanište i vrtić.

"Najmlađi su najslađi. Imamo decu od četiri godine, to je fudbalsko obdanište, vrtić, sa njima rade provereni treneri. To je početna faza, zatim imamo decu u ostalim kategorijama od pionira, kadeta. Imam svoj san da klub 'Petar Puača' jednog dana igra i Superligu, sa Zvezdom i Partizanom. da li ću to i uspeti pokazaće vreme, u narednih pet do 10 godina. Ali, za sada sve što sam zacrtao to sam i ostvario", rekao je Petar Puača, vrsni napadač i vlasnik škole "Petar Puača".

TV Arena sport je svojom akcijom uz prigodne goste na svoj način doprinela popularizaciji NFL lige koja startuje 7. septembra uz direktne prenose na kanalima naše televizije.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sport više nije zabava - ulazi u novu fazu finansiranja

Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.

Karavan TV Arena sport još jednom posetio Kikindu

Najave i događaji

12.09.2024 13: 00

Karavan TV Arena sport još jednom posetio Kikindu

Karavan TV Arena sport nastavlja svoju misiju po Vojvodini gde, kao i ovog leta, za cilj ima da popularizuje zdrav način života među najmlađima, pa je shodno tome organizovan štand sa brojnim aktivnostima za decu, a posle Novog Sada, Sremske Mitrovice Sombora i Vrbasa na red je došla i Kikinda.