pre 25 minuta 23: 00
Ovijedo i Osasuna jurili golove, ali i jedni i drugi pucali "praznim puškama"
Zadnji meč 11. kola La Lige završen bez pobednika.
Guliver
Srpska skakačica u dalj Ivana Vuleta obogatiće svoju fenomenalnu karijeru još jednim učešćem na Olimpijskim igrama, pošto je na večerašnjem mitingu Dijamantske lige u Monaku ispunila normu za najveće sportsko takmičenje na planeti, sledećeg leta u Parizu.
Učinila je to trećim skokom po redu, odnosno propisanom dužinom od šest metara i 86 centimetara. Zrenjaninka je prva zasigurna predstavnica srpske atletike na OI, odnosno peti individualni sportista s izvađenom "vizom" za prestonicu Francuske.
Vuleta, devojačko Španović, ima bronzanu medalju sa Igara u Rio de Ženeiru 2016. godine, pre toga je zauzela 30. mesto u Pekingu 2008. i 8 . poziciju na OI u Londonu 2012, dok je u Tokiju 2020. bila prva ispod pobedničkog postolja (4).
Do svoje 33. godine uzela je pregršt odličja na Svetskim i Evropskim prvenstvima, što pod otvorenim nebom što u dvoranskim uslovima, pa je u domovini nagrađena svim značajnijim nagradama za svoja sportska postignuća.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
08.08.2024 23: 12
Trkači na 5.000 metara jedva izbegli sudar sa čovekom angažovanim za praćenje Olimpijskih igara u Parizu.
08.08.2024 12: 41
Atletičar iz Etiopije Lameka Girma završio je u bolnici nakon nesrećnog pada tokom finala trke na 3.000 metara na Olimpijskim igrama u Parizu.
07.08.2024 12: 35
Srpska reprezentativka u atletici, Adriana Vilagoš nije uspela da izbori plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu u disciplini bacanje koplja, budući da je takmičenje završila sa hicem od 60,49 na 13. poziciji.
07.08.2024 11: 42
Reprezentativac Srbije u atletici, Elzan Bibić nije uspeo da se plasira u finale trke na 5.000 metara.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 44 minuta 22: 41
Svakako je ovo bilo i veliko iskustvo za Džejsmovog sina Finlija koji će dobrano pojačati svoju ušteđevinu, jer staro golfersko pravilo govori da kedi pobednika dobija 10 odsto od novčane nagrade.
pre 12 sati 10: 58
Mačevalački i bokserski klub u nedelju osvajali Kup šampiona .
02.11.2025 22: 13
Mačevalački klub Crvena zvezda osvojio je evropski Kupa šampiona, pošto je večeras u finalu u nemačkom Hajdenhamu savladao italijanski tim Entoni sport rezultatom 45:29.
02.11.2025 11: 00
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas gradilište Nacionalnog stadiona u Surčinu.
Ostavite komentar