Vaterpolisti Srbije U20 poraženi od Španije danas meč sa Nemačkom TV Arena sport | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz ostalih sportova

Srbija odmah na popravnom: Posle bolnog poraza od Španije sledi duel sa Nemačkom

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

11.08.2026 08:02
Vaterpolisti Srbije Srpski vaterpolo savez
Vaterpolisti Srbije

Muška vaterpolo reprezentacija Srbije, igrači do 20 godina, poražena je od Španije posle izvođenja peteraca ukupnim rezultatom 16:14 (3:3, 2:3, 1:4, 6:2, 4:2) u utakmici prvog kola grupe na Evropskom prvenstvu (U20), koje se održava u Varni.

Meč je u regularnom delu završen bez pobednika, 12:12. Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Vasilije Pakaški sa tri gola, dok su Strahinja Krstić i Pavle Papić postigli po dva.

 

 

U reprezentaciji Španije najbolji je bio Tomas Perone sa šest pogodaka. Vaterpolisti Crne Gore su u drugom meču prvog kola grupe B savladali Nemačku sa 16:13.

Vaterpolisti Srbije će danas od 13.30 časova igrati protiv Nemačke.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

FIFA odustala od plana prodaje udela u Svetskom prvenstvu

Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.