Nikola Jokić Hipodrom Sombor konjičke trke | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz košarke

Jokić konačno kod kuće: NBA šampion posle parade u Denveru i provoda u Las Vegasu posetio hipodrom u Somboru

komentari (0)

Izvor: Tanjug

18.06.2023 15:49
Jokić konačno kod kuće: NBA šampion posle parade u Denveru i provoda u Las Vegasu posetio hipodrom u Somboru TV Arena sport/ Screenshot

Najbolji košarkas sveta, Nikola Jokić, juče je u popodnevnim časovima sleteo na beogradski aerodrom "Nikola Tesla", odakle se zaputio za Sombor, a kako je ranije najavljivao u izjavama za strane medije - žurio je kući kako bi prisustvovao konjičkim trkama koje se danas održavaju u njegovom rodnom gradu.

Posle proslave prvog šampionskog prstena u istoriji Denver Nagetsa, parade na ulicama glavnog grada Kolorada i izlaska u diskoteku sa saigračima, Nikola Jokić je sa suprugom Natalijom i ćerkom Ognjenom došao u Srbiju.

Na hipodromu u Somboru okupio se veliki broj ljubitelja konja i kasačkih sportova, ali i simpatizera najboljeg košarkaša sveta - Nikole Jokića. Svi okupljeni iščekivali su njegov dolazak na hipodrom, a kada je stigao, Nikolin ulazak je propraćen oduševljenem i aplauzima.

Drugi kasački dan počeo je u 15 časova, gde će na programu biti devet trka od kojih se izdvajaju dve - 22. Trčanje za pehar grada Sombora i 69. Trčanje za probni srpski kasački derbi. Prethodne dve godine nagrada "Pehar grada Sombora" otišla je u ruke grlu Breno Laumar, štale Drim kečer, te se postavlja pitanje hoće li i ove godine odneti pobedu.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).