pre 1 minut 11: 55
Sad je sve jasno: Niko Paz se vraća u Madrid, Komo tu ne može ništa
Rok za aktiviranje te opcije je kraj maja, pa se u Madridu već ubrzano radi na finalizaciji plana kako bi sve bilo spremno na vreme za letnji prelazni rok.
Logično, normalno, očekivano... novi prvak Starog kontinenta, vaterpolo reprezentacija Srbije, iznedrila je najveći broj članova idealne postave, večeras, završenog 37. prvenstva Evrope u Beogradu! Stručni žiri je izglasao Dušana Mandića, inače zvaničnio najkorisnijeg aktera finala sa Mađarskom, Strahinju Rašovića i golmana Milan Glušca.
Da je bilo drugačije ne bi valjalo, ne bi bilo pravično... Ali, namireni su svi potrebni kriterijumi. "Delfinima" je i na ovaj način ukazana počast za sve što su pokazivali i uradili od 10. januara do još jednom ZLATNOG dana u istoriji našeg najtrofejnijeg timskog sporta.
Pored srpskog trojca, u najbolju sedmorku turnira uvršetana su još dvojica Mađara - levoruki Akoš Nađ i Kristijan Manherc, kao i dvojica Grka, osvajača bronzane medalje - Stilijanos Argiropulos i Konstantinos Kakaris.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
25.01.2026 21: 40
Domaćin 37. kontinentalnog šampionata pobedio "večitog rivala" Mađarsku, u krcatoj "Beogradskoj areni"
25.01.2026 21: 02
Lepa slika dolazi iz "Arene Beograd"...
25.01.2026 18: 40
Uprava najveće dvorane na Balkanu izlazi u susret onima koji nisu uspeli da nabave karte za večerašnji meč Srbije i Mađarske.
24.01.2026 14: 46
Kapiten "delfina" ipak ce predvodoti sutra ekipi protiv Mađarske u borbi za zlato na Evropskom prvenstvu.
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 15h
pre 18 sati 17: 18
Srpska bokserka će se za zalato boriti protiv Kineskinje Junman Gan.
24.04.2026 12: 55
Francuski tim iza sebe ima zapažen evropski put, uprkos oscilacijama u Ligi šampiona, gde nije uspeo da dođe do završnice. Ipak, u Kupu Evrope eliminisali su ozbiljne rivale poput Savone i Sabadelja, čime su potvrdili kvalitet.
23.04.2026 22: 40
Na drugoj redovnoj sednici Skupštine Olimpijskog komiteta Srbije, koja je održana u prostoru Stare skupštine u Kragujevcu.
22.04.2026 22: 42
Slavili su protiv Naisa u četvrfinalu našeg šampionata sa 23:13
Ostavite komentar