
pre 3 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
Vaterpolisti Novog Beograda pobedili su kao gosti u Budimpešti ekipu OSC (11:9) u pretposlednjem kolu Lige šampiona.
Novobeograđani su na taj način obezbedili drugo mesto u B grupi pred Fajnal-ejt koji se treći put uzastopno održava u Beogradu od 31. maja do 3. juna. Prošlogodišnji finalisti Lige šampiona imaju šansu i da osvoje prvo mesto, ali za takav epilog neophodno je da Novi Beograd u poslednjem kolu savlada Špandau, a da Breša izgubi od dubrovačkog Juga.
Iako je ekipa trenera Živka Gocića u Budimpešti bila oslabljena neigranjem Nikole Jakšića, Novi Beograd je uspeo da zabeleži devetu pobedu u elitnom takmičenju ove sezone. Najzaslužniji za veoma važan trijumf bili su Strahinja Rašović i Angelos Vlahopulos sa po tri gola, dok se u redovima domaćih istakao Varga Salamon sa tri pogotka.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
18.12.2024 22: 27
Najefikasniji u pobedničkom taboru bili su Nikola Lukić i Miroslav Perković sa po četiri pogotka, dok se Đorđe Vučinić tri puta upisao u listu strelaca
11.12.2024 14: 00
U grupi B nalaze se Oradea, Ferencvaroš, Savona i Barseloneta. Dve prvoplasirane ekipe iz obe grupe izboriće plasman na Fajnal-for Lige šampiona
07.12.2024 22: 00
Usledili su peterci, a ti je Novi Beograd bio smireniji. Svi izvođači koje je odredio Živko Gocić bili su precizni, dok je Glušac odbranio šut Vrliću za 6:7 posle peteraca
19.11.2024 20: 52
Novi Beograd je prvi na tabeli grupe A LŠ sa 12 bodova, dok je Oradea druga sa osam. Steaua je treća sa tri boda, dok je Hanover poslednji sa samo jednim bodom. Meč sa Oradeom za ekipu Novog Beograda biće četvrti za samo 12 dana. Ekipa trenera Živka Gocića je pre tri dana savladala Primorje rezultatom 13:12 u meču Regionalne Premijer lige.
pre 5 sati 21: 35
Zejd Gicić je obezbedio Srbiji prvu medalju na bokserskom juniorskom Evropskom prvenstvu koje se održava u Novom Pazaru.
pre 17 sati 09: 10
Prvu utakmicu na turniru Srbija igra protiv Južne Afrike u noći između subote i nedelje u 3.00 časova, druga je na programu protiv Italije 14. jula u 14.45, dok će poslednji rival "delfinima" u grupi biti Rumuni. Ovaj meč igra se 16. jula u 10.00 časova.
10.07.2025 12: 26
Reprezentativka Srbije u džudou prekršila anti-doping pravila.
09.07.2025 17: 34
Grad Novi Sad je, odlukom Evropske federacije prestonica i gradova sporta (ACES Europe), zvanično dobio titulu Evropskog grada sporta za 2026. godinu, saopšteno je danas.
Ostavite komentar