pre 2 minuta 20: 14
(UŽIVO) Srbija - Island (1/4): Egal na startu meča, gosti pružaju jak otpor "orlovima"
Izabranici Dušana Alimpijevića su apsolutni favoriti u meču protiv selekcije sa severa Evrope.
Profimedia
Reprezentativka Srbije u kajaku, Milica Novaković, briljira na ovogodišnjem prvenstvu Evrope u Račicama! Toliko da je i drugog dana vikenda najvećeg kontinentalnog takmičenja u Češkoj osvojila bronzanu medalju.
Ona je ovog jutra bila treća na kraju trke K1 500, pošto je stazu preveslala za 1:49.939. vremena. Zlatnu medalju je osvojila Žoka Čikoš iz Mađarske (1:47.902), dok je srebro pripalo Poljakinji Ani Pulavskoj (1:48.636).
Dan ranije, Novakovićeva je odličje istog sjaja odnela i u disciplini K1 200 metara, kao uvertiru za još jedan vanserijski rezultat u uspešnoj karijeri naše višestruke olimpijke i osvajačice puno drugih medalja na velikim takmičenjima.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
22.08.2025 12: 32
Srpska kajakašica Milica Novaković plasirala se u finale Svetskog prvenstva u Milanu u disciplini K1 500 metara.
22.06.2025 18: 15
Srpski kajakaš Bojan Zdelar zauzeo je 12. mesto u finalu Evropskog prvenstva u kajaku u disciplini K1 na pet hiljada metara.
22.06.2025 11: 21
Neverovatno talentovani kajakaš svoj dar demonstrirao i na takmičenju u Račicama.
21.06.2025 16: 05
Srpska kajakašica na 200 metara stigla treća na cilj.
pre 1 sat 18: 48
Srpski veslači osvojili su srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu u dublu skulu
pre 3 sata 16: 55
Kajakaši Srbije imali su 23 stotinke slabiji rezultat od osvajača bronze na Svetskom prvenstvu u Poznanju
pre 4 sata 16: 17
Srpska reprezentativka trijumfovala u svojoj grupi u skifu
pre 21 sat 22: 40
Srpski skakač udalj preskočio 8.09 metara, a skakačica uvis prskočila 193 centimetra.
Ostavite komentar