pre 4 sata 23: 00
Zapelo: Makabi sada ne želi bivšeg igrača Zvezde
Klub iz Tel Aviva ima sumnju u zdravstveno stanje Rivere.
Starsport
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju u disciplini skok uvis na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Apeldornu.
Ona je do odličja stigla posle preskočenih 195 centimetara. Topićeva je propustila da skače na 197, da bi na 199 rušila tri puta letvicu, što je njena najveća rivalka iskoristila.
Posle takmičenja, Angelina je imala šta da kaže, a na njenom licu se videlo zadovoljstvo ostvarenim uspehom.
"Iskreno, presrećna sam i prezadovoljna. Nisam mogla ni da zamislim da ću moći da skačem na ovom nivou, uprkos povredi koju sam imala i koja se na neki način još leči. Borila sam se do samog kraja i presrećna sam što sam uspela da osvojim srebro. Hvala svima na podršci, ovo je samo početak", izjavila je Topić posle finala.
Jaroslava Mahučik, preskočila je 199 centimetara i tako osigurala zlatnu medalju. Treća je bila Engla Nilson iz Švedske sa 192 centimetara.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
24.06.2026 20: 29
Angelina Topić nastavila je sa odličnim rezultatima u letnjoj sezoni.
03.06.2026 21: 43
Srpske atletičarke ostvarile zapažene rezultate na međunarodnom mitingu "Filothei Women Gala".
07.05.2026 12: 40
Kako se navodi u saopštenju Srpskog atletskog saveza (SAS), aktuelna svetska vicešampionka u skoku uvis, Angelina Topić, istakla je da su pripreme protekle po planu i da je akcenat trenutno na fizičkoj pripremi.
25.03.2026 12: 48
Topić je savladala prvu visinu od 1,85 metara, a potom je iz prvog pokušaja preskočila i sve naredne visine: 1,89 m, 1,93 m, 1,96 m i 1,99 m, demonstrirajući izuzetnu stabilnost i tehniku.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 7 sati 19: 47
Najbolje srpske skakačice uvis i udalj dominatno do prvih mesta.
pre 9 sati 18: 32
Slovenac ozbiljno zarađuje od svog vrhunskog pedaliranja.
pre 11 sati 16: 31
Đuro Borbelj i Victoria Keller iz PK Železničar Inđija pobednici trke 24k Trail race Kopaonik. Mlada nada MTB biciklizma Damjan Stanišić iz BK Raška trijumfovao na trci Tri strane Kopaonika
26.07.2026 18: 46
Najbolji košarkaš planete proslavio je novi uspeh svoje ergele "Drim kečer".
Ostavite komentar