pre 3 minuta 20: 05
Ubedljiva Zvezda protiv Zlatibora na startu KLS: Dobar debi Đurišića
Košarkaši Crvene zvezde su upisali ubedljivu pobedu protiv Zlatibora 112:73 (33:14, 23:20, 34:14, 22:24).
Tanjug/AP Photo/Luca Bruno
Vaterpolo reprezentativac Srbije Dušan Mandić kandidat je za najboljeg vaterpolistu Evrope u 2024. godini u izboru Evropske federacije vodenih sportova (LEN), saopšteno je danas.
Mandić je ove godine sa selekcijom Srbije osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. On je dobio priznanje za najboljeg igrača (MVP) na Igrama u Parizu. Srpski vaterpolista je sa ekipom Ferencvaroša ove godine osvojio Ligu šampiona.
Pored Mandića kandidati za vaterpolistu godine su: Alvaro Granados (Španija), Soma Vogel (Mađarska) i Loren Fatović i Marko Bijač (obojica Hrvatska).
LEN je saopštio da će dobitnik ovog priznanja biti poznat u januaru naredne godine.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
26.03.2026 11: 20
Jedan od najboljih vaterpolista sveta povredio je mišić, zbog čega će preskočiti okupljanje reprezentacije Srbije.
23.01.2026 22: 09
Emotivan je posle velike pobede nad Italijom bio i iskusni Dušan Mandić koji je naglasio da sve nepravde koje se dešavaju našem nacionalnom timu bude samo dodatni inat.
23.01.2026 21: 24
Matjaž Rakovec, u ime Evropske federacije vodenih sportova, pohvalno govorio o 37. EP u vaterpolu.
18.01.2026 08: 00
Svaka pobeda u ovoj fazi šampionata ima ogroman značaj zbog novog sistema takmičenja, a trijumf u derbiju praktično vodi u polufinale. Upravo zbog toga je današnji duel ključan za ambicije obe selekcije.
pre 1 sat 19: 05
Novi predsednik Vatepolo Saveza Srbije Slobodan Soro je u prvom obraćanju istakao kako su klubovi osnov svega u vaterpolu.
pre 2 sata 17: 39
Kapiten srpskih vaterpolista ponovo se vratio u bazen posle 49 dana pauze zbog povrede
pre 6 sati 14: 05
Primopredaja najviše funkcije u Vaterpolo savezu Srbije.
pre 6 sati 13: 40
Srpska atletičarka je izjavila da pristupa sezoni bez žurbe s obzirom na to da je zimski deo sezone nedavno završen.
Ostavite komentar