Vesti iz ostalih sportova

04.04.2023 22:00
Vaterpolisti Novog Beograda izgubili od Breše u direktnom duelu za prvo mesto grupe B MN Press

Vaterpolisti Novog Beograda poraženi su od italijanske Breše 12:9 (3:3, 2:2, 4:3, 3:1) u direktonoj borbi za prvo mesto grupe B vaterpolo Lige šampiona.

Činilo se tokom prvog poluvremena da Novi Beograd može da dođe do povoljnog rezultata budući da je bilo nerešeno i posle prve i druge deonice.

Potom su nešto bolji bili vaterpolisti italijanskog predstavnika koji su u poslednji kvartal ušli sa jednim golom prednosti.

A onda, u finalnih osam minuta Brešin napad je ostao na nivou, dok pokušaji Novog Beograda nisu bili dobri, te su izabranici Živka Gocića postigli svega jedan gol u odlučujućim momentima susreta.

Ovim porazon Novi Beogrrad je pao na drugo mesto grupe B, a do kraja je ostalo još tri utakmice.