pre 2 sata 23: 05
Pozovi Lionela Mesija za titulu: Argentinac doneo na Floridu prvu MLS titulu
Argentinski fudbalski čarobnjak "poentirao" svoj dolazak u Sjedinjene Američke Države.
TV Arena sport
Posle dva i po meseca pauze u utorak se nastavlja druga sezona Arenine lige šampiona. Zimski odmor iskorišćen je za odigravanje Superkupa, koji je poslužio kao uvertira sa prolećni deo sezone 2024/2025, ali i da se najuspešnija ekipa, u ovom slučaju članovi tima Osnovne škole "Radoje Domanović", nagrade grupnim odlaskom u Rim na veliki gradski derbi Rome i Lacija – "Derby della Capitale".
Vreme je da se učenici novobeogradskih osnovnih škola posvete borbi za titulu, odnosno da na kraju sezone saznamo ime drugog prvaka Arenine lige šampiona. Trenutno je u najboljoj poziciji OŠ "Borislav Pekić", koja je iz deset odigranih utakmica sakupila 27 bodova, odnosno u prvom delu sezone doživela je samo jedan poraz.
U stopu je prati pobednik Superkupa. Đaci OŠ "Radoje Domanović" su jedina neporažena ekipa u prvom delu sezone, ali ih dva nerešena rezultata drže ispod lidera sa bodom zaostaka. Na trećem mestu je OŠ "Sterija Popović", ova ekipa ima 19 bodova, međutim i meč manje.
Regularni deo sezone traje do 30. aprila, kada je biti poznato osam učesnika plej-ofa. Utakmica velikog finala planirana je za 27. maj.
Utakmice 11. kola u utorak i sredu:
Utorak – 4. mart
OŠ "Kneginja Milica" – OŠ "Dragan Lukić" 10.00h
OŠ "Duško Radović" – OŠ "Ivan Gundulić" 10.40h
OŠ "Nadežda Petrović" – OŠ "Kralj Aleksandar I" 11.20h
Sreda – 5. mart
OŠ "Mladost" – OŠ "Radoje Domanović" 10.00h
OŠ "Sterija Popović" – OŠ "Branko Radičević" 10.40h
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
29.03.2025 15: 07
Od prvog minuta inače je igrao u dresu domaćih i srpski reprezentativac Saša Lukić, koji je zamenjen u 63. minutu.
28.03.2025 15: 40
Malaga je 2003. godine igrala u četvrtfinalu Lige Evrope, a deset godina kasnije i u četvrtfinalu Lige šampiona, izgubivši od Borusije Dortmund. Trenutno se nalazi na 15. mestu Druge lige Španije sa 42 boda i ima sedam više od zone ispadanja.
28.03.2025 14: 25
Real Madrid, pod vođstvom Florentina Pereza, nadao se da bi visoka klauzula mogla da spreči bilo koji pokušaj za Asensija, međutim, čini se da je cena bila previše primamljiva za engleski klub.
28.03.2025 14: 00
Nekadašnji kapiten Srbije večeras će ući u istoriju kluba iz Istanbula jer će odigrati 100. utakmicu za Fener u duelu sa Bodrumom.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 8h
21.10.2025 15: 10
Predsednik Jugoslovenskog sportskog društva Partizan zahvalan svim članovima i prijateljima crno-bele porodice.
09.10.2025 14: 05
TV Arena sport se izvinjava potpredsednici kluba i upravi FK Partizan, kao i navijačima crno-belih zbog neprimerenog komentara novinara Dejana Anđusa u njegovoj autorskoj emisiji "Otvoreno sa Anđusom".
06.10.2025 18: 40
Kompanija Arena Channels Group i TV Arena sport kao njen sastavni deo, imale su tu čast da ugoste ambasadora Ruske Federacije u Beogradu, Aleksandra Bocan-Harčenka i Ministra sporta u Vladi Republike Srbije, Zorana Gajića.
12.09.2025 15: 15
Najmlađim đacima uručeni su vaučeri za školski pribor, posebno dizajnirane majice sa simbolima pripadnosti školskoj zajednici, kao i sportska oprema obezbeđena u saradnji sa TV Arena sport.
Ostavite komentar