pre 38 minuta 07: 16
(VIDEO) Urnebesna scena bivših saigrača: Hart ispolivao Karuza
Simpatična situacija čiji su akteri nekadašnji saigrači u taboru Los Anđeles Lejkersa.
TV Arena sport/ Screenshot
Karavan TV Arena sport nastavlja svoju misiju po Vojvodini gde, kao i ovog leta, za cilj ima da popularizuje zdrav način života među najmlađima, pa je shodno tome organizovan štand sa brojnim aktivnostima za decu, a posle Novog Sada, Sremske Mitrovice Sombora i Vrbasa na red je došla i Kikinda.
Tokom posete ovom gradu, ekipa TV Arene sport imala je prilike da se druži sa lokalcima i razgovara sa okupljenim građanima, a među njima je bila i najtrofejnija strelkinja Kikinde i repreznetativka Srbije, Brankica Zarić.
"Medalja koju su na Olimijskim igrama osvojili Damir Mikec i Zorana Arunović su definitivno pomogli da se streljaštvo popularizuje. Ja vodim trening za devojčiće i od prvog sepetembra svi su krenuli nešto da treniraju i pravo je vreme nakon Pariza da se počne sa treniranjem. Nadam se da je ovo prekretnica i da će deca krenuti više da se bave streljaštvom", počela je Zarić.
Govorila je i o svojim brojnim uspsisma.
"Na Evropskom prvenstvu 2022. godine u Hamaru smo osvojili prvo mesto zajedno sa Jasminom i Zoranom, kao juniorka mogu da se pohvalim da sam na Svetskom prvenstvu osvojila zlatnu medalju u pojedinačnoj i bronzanu u ekipnoj konkurenciji".
Brankica Zarić je na jednom takmičenju učestvovala čak iako je bila u petom mesecu trudnoće, i uspela je da osvoji medalju.
"Bila sam spremna i u petom mesecu da se takmičim u Estoniji na Evropskom prvenstvu, osvojile smo srebrnu medalju. Pre tri nedelje sam počela da treniram, bebica sada i nije više mala, ima godinu dana. Cilj mi je da se prirpemim za Evropsko prvenstvo u martu, do tada će beba još porasti, imam i školaša prvi razared i nije mi teško da sve to uskladim".
Zarić je otrkila i da na kanalima TV Arena sport najviše gleda Englesku ligu, a u njenoj porodici se zna za koga se navija.
"Mi u kući ne možemo bez Arene, porodično gledamo Premijer ligu i navijamo za Liverpul. Ako nekad nešto propustimo, ujutru moramo da vratimo ili da gledamo reprizu".
Inače, TV Arena sport je lider među televizijskim emiterima na Balkanu, uz neverovatno bogat sportski sadržaj. Dominira fudbal, ekskluzivni smo emiteri Premijer lige, Primere La Lige, Serije A, Lige 1, Premijer lige Rusije, belgijske Župiler lige.
Naši gledaoci su navikli i na prenose svih mečeva pod okriljem Evropske fudbalske federacije - UEFA Lige šampiona, UEFA lige Evrope, UEFA Lige konferencija, Superkupa Evrope, UEFA Lige nacija, Evropskog prvenstva.
Fudbala ima i za one najizbirljivije, a nećemo dugo čekati ni na nove košarkaške, rukometne, NFL, atletske, bokserske poslastice na našim mnogobrojnim kanalima. Zato, ostanite uz nas i uživajte.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
26.08.2024 13: 15
Arenin Karavan posetio je Suboticu i družio se građanima, ali i bokserskom legendom.
23.08.2024 12: 34
Posle Rume i Sremske Mitrovice, Arenin karavan stigao je i do Novog Sada. Građani "Srpske Atine", pre svega oni najmlađi, imali su priliku da se u centru grada druže sa TV Arena sport, ali i da se oprobaju u pojedinim sportskim veštinama.
16.08.2023 12: 08
Arenin Porodični karavan je nastavio sa svojom turnejom po Vojvodini, pa je nakon Inđije gostovao u Kikindi gde su građani mogli da uživaju u promociji NFL-a.
08.08.2023 15: 25
Arenin karavan u ponedeljak, 7. avgusta posetio je Novi Sad, gde smo se na centralnom gradskom trgu družili sa velikim brojem Novosađana koji su želeli da se upoznaju sa funkcionisanjem najgledanije sportske televizije na Balkanu.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 3d
19.03.2026 21: 35
Projekat „Novobeogradska mama“ osmišljen je sa ciljem pružanja konkretne podrške majkama koje dobiju bebu, kroz pakete koji uključuju popuste, kupone i vaučere za različite usluge i ugostiteljske objekte.
26.02.2026 15: 02
Takmičenje novobeogradskih osnovnih škola u malom fudbalu pod nazivom Arenina Liga šampiona ušlo je u treću sezonu, a od ovog četvrtak turnir je dobio potpuno novi izgled. Naime, na terenu FK "Polet" na Dorćolu započelo je potpuno identično nadmetanje osnovaca sa opštine Stari grad koji su se pridružili svojim vršnjacima "preko reke".
23.02.2026 21: 17
Meč između Crvene zvezde i Partizana odigran na stadionu "Rajko Mitić" najgledaniji sportski događaj u istoriji TV Arena sport.
02.02.2026 12: 14
Direktor kompanije TV Arena sport, u čijem sistemu i posluje TV Arena sport, gospodin Nebojša Žugić, istakao je gostujući na televiziji Euronews Srbija koliko je ova medijska kuća unapredila svoje poslovanje u prethodnih osam godina, ali i najavio mnoge nove projekte u nastupajućem periodu.
Ostavite komentar