pre 33 minuta 00: 58
(VIDEO) Vratio se posle doping skandala, pa nokautirao Hrvata: Erceg pao kao pokošen u prvoj rundi
Bivši izazivač za pojas muva kategorije izgubio je od Ramazana Temirova posle teškog nokauta na minut do kraja prve runde.
Tanjug/AP Photo/Andy Wong
Najbolji srpski teniser Novak Đoković je nešto ranije danas slavio protiv Rafaela Nadal 2:0 (6:1, 6:4) i plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu.
Tamo će odmeriti snage sa Nemcem Dominikom Kepferom koji je savladao Italijana Matea Arnaldija 2:1 nakon preokreta, po setovima 3:6, 6:2, 6:1.
Kepfer je odmah na startu dozovlio protivniku brejk. Nakon toga je i on uzvratio istom merom, ali je Arnaldi pred kraj prvog seta još jednom oduzeo servis nemačkom teniseru.
Italijan se nakon toga u potpunosti ugasio. Kepfer je u drugom setu bez većih problema stigao do izjednačenja (6:2), da bi treći set još ubedljivije pripao Nemcu.
Đoković i Kepfer su do sada odigrali samo jedan međusobni duel. Bilo je to na Mastersu u Rimu 2020. godine, a srpski teniser je na šlajci italijanske presotnice slavio 2:1 (6:3, 4:6, 6:3). Njihov meč je na programu u sredu, a satnica će biti naknadno poznata.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
25.07.2024 12: 59
Srpski teniser Novak Đoković se obratio medijima zajendo sa ostalim članovima Olimpijskog tima Srbije.
24.07.2024 09: 40
Novak Đoković želi da sačuva svoju privatnost tokom Olimpijskih igara u Parizu.
16.07.2024 13: 34
Nekada vrhunski teniski trener i selektor veruje da Đoković ima prostora i vremena da se vrati svojoj šampionskoj igri i osvajanju titula, ako se prilagodi drugačijim okolnostima.
23.04.2024 12: 08
Srpski teniser je istakao i da mu je prioritet zlatna medalja u Parizu
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar