pre 2 sata 23: 55
Krunić i Danilina igraju za trofej na Indijan Velsu
Srpkinja i Kazahstanka u polufinalu bolje od para Bukšu-Meličar Martinez 2:0 (6:3, 6:4).
Srpski strelac Lazar Kovačević nije uspeo da se plasira u finale u disciplini vazdušna puška sa 10 metara.
Kovačević je kvalifikacije završio na 37. mestu, dok osam najboljih strelaca ide u finale i borbe za medalje.
Srbine je uglavnom zauzima pozicije između 30. i 40. mesta. U jednom trenutku tokom druge serije je uspeo da drži 28. mesto, ali to nije trajalo dugo i nakon toga je pao ispod 40. mesta.
Kovačeviću ostaje još jedna disciplina na Oilimpijskim igrama u Parizu. On će u sredu učestvovati u kvalifikacijazama za vazdušnu pušku sa 50 metara u tri pozicije.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
16.04.2024 16: 39
Srpski strelac Lazar Kovačević dostigao je olimpisjku normu u Rio De Žaneiru i postao je 82. član Olimpijskog tima Srbije u Parizu.
26.07.2025 15: 49
Ekipnu medalju Srbiji je doneo tim u sastavu Marko Ivanović, Milenko Sebić i Lazar Kovačević. Odličje u francuskom gradu Šatoruu je druga uzastopna evropska bronza za muški tim u trostavu.
19.07.2025 12: 00
U seniorskom delu ekipe biće šestoro strelaca, petoro puškom i jedna takmičarka pištoljem. Najiskusniji članovi ekipe su osvajač olimpijske bronze u Tokiju Milenko Sebić i Lazar Kovačević.
10.03.2025 21: 25
Arunović i Mikec su u borbi za bronzu pobedili bugarski par Antoaneta Kostadinova i Kiril Kirov rezultatom 17:15.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar