Košarkaši Srbije odradili prvi trening u Lilu | Arena Sport
srb
najnovije
Srbija u Parizu

Košarkaši Srbije stigli u Lil, prvo fotografisanje, a onda na trening

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

24.07.2024 19:48
Nikola Jokić, najbolji košarkaš Srbije MN Press
Nikola Jokić, najbolji košarkaš Srbije

Košarkaška reprezentacija Srbije doputovala je u Lil gde će biti održana grupna faza takmičenja, a posle predaha i ručka u hotelu, Svetislav Pešić se zajedno sa igračima uputio u halu na prvi trening.

 

 

Pre nego što su zakoračili na teren, Jokić i drugovi su mogli da pogledaju i trening srpskih košarkašica, koje su trenirale pre njih.   

Inače, osim treninga srpski košarkaši imali su još mnogo obaveza, a morali su i da ispine sve formalnosti, što podrazumeva slikanje, nekoliko intervjua za zvanične medije OI i mnogo toga. 

 

 

Inače Srbija je na OI u grupi sa SAD, Portorikom i Južnim Sudanom, a prvu utakmicu na OI igra u nedelju protiv najbolje košarkaške selekcije sveta.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).