pre 6 minuta 13: 04
Veliko pojačanje na Banovom brdu: Dete Evertona u Čukaričkom
Levo krilo od 20 leta...
MN Press
Košarkaške reprezentacije Srbije i Francuske danas će odraditi dupli program u "LDLC Areni" u Lionu, pošto će pre muških ekipa (21.00) na parket ženski sastavi dve zemlje i takođe odigrati jak prijateljski meč (18.30).
Poput "orlova" i "orlicama" će ovo biti izvanredna prilika da vide gde su i kakve su u ovom trenutku, samo petnaestak dana pre početka Olimpijskih igara u Parizu, a posle visinskih priprema na Kopaoniku i turnira u belgijskom Kortrajku.
Što bi samo trebalo da olakša ili oteža selektorki Marini Maljković konačan iznor putnica na Igre, na kojima su naše dame, u nekom drugom i daleko iskusnijem sastavu, uzele bronzanu medlaju na OI u Rio de Žaneiru 2016. godine, a posle toga u Tokiju bile četvrte.
Mestu u avionu za "grad svetlosti" nadaju se Nestorov, Raca, Rosićm Čađo, Anderson, Krajišnik, Topuzović, Nogić, Boričić, Dugalić... a koja god da prođe poslednje sito i rešeto žene čije su ogromno znanje i nepresušna evergija bili potporni stub dvostrukim evropskimm šampionkama, imaće priliku da igra u jakoj grupi.
Najveći skup najboljih sportista sveta počinje 26. jula i trajaće do 11. avgusta, a naše dame su žrebom svrstane u grupu sa koleginicama iz nacionalnih tikova Kine, Španije i Portorika.
Sledi početak FIFA Svetskog prvenstva u fudbalu, ali za Comcast Corp. Telemundo ono je u pripremi već više od dve godine.
Svetsko prvenstvo u fudbalu često se naziva najvećim sportskim događajem na planeti. Međutim, u SAD se ne doživljava tako.
Prethodni put kada je najpopularniji sportski događaj na svetu održan u Severnoj Americi, SAD su bile doživljavane kao "poslednja teritorija" koju fudbal još nije pokorio. Evo šta se sve promenilo od tada.
Klub iz Premijer lige vodi preliminarne razgovore sa bankama i još nema konačan plan o tome kako će refinansirati dug.
Svetsko prvenstvo u fudbalu je najvažniji marketinški poligon na svetu.
04.08.2024 23: 45
Završena je grupna faza ženskog košarkaškog turnira na Olimpijskim igrama u Parizu i poznati su svi parovi četvrtfinala.
21.07.2024 21: 56
Trofejna selektorka srpske ženske košarkaške selekcije oštra uprkos slavlju na generalnoj probi za Olimpijske igre 2024.
12.07.2024 22: 33
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije poražena je večeras od domaćina Francuske rezultatom 85:63 u prijateljskom meču u okviru priprema za Olimpijske igre (OI) u Parizu.
12.07.2024 08: 23
Izabranici Svetislava Pešića imaće jaku proveru na meču u Lionu, par nedelja pre početka Olimpijskih igara.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar