pre 1 sat 22: 55
(VIDEO) Sanderlend rutinski do tri boda: „Crne mačke“ pregazile Barnli
Fudbaleri Sanderlenda savladali su Barnli sa ubedljivih 3:0 u poslednjem meču 24. kola Premijer lige i potvrdili odličnu formu pred domaćom publikom.
TV Arena sport
Srbija će i u Parizu imati predstavnike u biciklizmu – Jelenu Erić i Ognjena Ilića.
Najbolja srpska biciklistkinja je plasman na Olimpijske igre obezbedila prošle godine na Svetskom prvenstvu u Glazgovu, gde je u konkurenciji 209 devojka osvojila 25. mesto.
Erić i Ilić su dominirali i tokom šampionata Srbije održanog u junu, osvojivši titule u konkurenciji seniora i seniorki. Jelena, koja je biciklistkinja španskog Movistara, u Beranovcu je vozila za matični BK Metalac iz Kraljeva, dok je Ilić doneo još jednu titulu u vitrine BK Borac iz Čačka.

Profimedia
Datum rođenja: 15. januar 1996.
Mesto rođenja: Kraljevo
Klub: Movistar (Španija)
Prvi nastup na Olimpijskim igrama.

Profimedia
Datum rođenja: 24. novembar 1998.
Mesto rođenja: Aranđelovac
Klub: BC Borac Čačak
Prvi nastup na Olimpijskim igrama.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
11.08.2024 09: 50
Sud sa sportsku atbitražu (CAS) doneo je presudu da se rumunskoj gimmnastičarki Ani Barbosi vrati bronzana medalja sa Olimpijskih igara u Parizu.
10.08.2024 13: 33
Fenomenalnu partiju u utakmici za treće mesto na Olimpijskim igrama u Parizu pružio je i Vasilije Micić koji je u odlučujućim trenucima preuzimao odgovornost.
10.08.2024 13: 19
Odigrao je Bogdan Bogdanović još jednu kapitensku partiju na ovim Olimpijskim igrama. Imao je sredinom prve deonice meča nezgodu u kojoj je povreido ruku, ali je stisnuo zube vratio s ena teren i biojedn aod najboljih pojedinaca "orlova" na putu do osvajanja bronzane medlaje na Olimpijskim igrama u Parizu.
10.08.2024 10: 39
Srpka reprezentativka u kajaku Milica Novaković nije uspela da izbori borbu za medalju na Olimpijskim igrama u Parizu u diciplini K1 500 metara, budući da je osvojila treću poziciju u svojojpolufinalnoj trci.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar