pre 21 minut 10: 38
Zvezda prodala talentovanog igrača: Šljivić karijeru nastavlja u Rusiji
Mladi igrač je bio na pozajmici u OFK Beogradu, a prodat je za 500.000 evra, uz 30 odsto od naredne prodaje.
MN Press
Nakon neslavno okončane sezone pred rukovodstvom Košarkaškog kluba Crvena zvezda je leto koje će morati da donese odgovore na mnogobrojna pitanja, a svakako jedno od njih vezano je i za ime trenera koji će pokušati u narednoj takmičarkoj godini da ispuni želje milionske armije navijača.
Jedan od onih čije je ime pominjano kao potencijalno najbliže klupi crveno-belih, jeste grčki stručnjak Vasilis Spanulis koji je tokom sezone napustio redove Monaka, ali...
Prema informacijama iz Grčke, Spanulis je u ovom momentu mnogo bliži klupi solunskog Arisa. Grčki klub ima ozbiljne planove za narednu sezonu. Budžet kluba će biti verovatno i najveći u istoriji, a rukovodstvo smatra da je upravo Spanulis ta karika koja bi mogla da odigra ključnu ulogu u povratku Arisa u vrh grčke, ali i evropske košarke.
Treba napomenti da solunski žuto-crni šampionski pehar u zemlji Helena čekaju tačno tri i po decenije. Aris je poslednji put podigao šampionski pehar sada već davne 1991. godine kada su osvojili desetu jubilarnu titulu i od tada nisu bili ni blizu osvajanju lovorika.
Da podsetimo, Sapnulis je svoju igračku karijeru okončao 2021. godine u dresu Olimpijakosa za koji je nastupao punih 11 godina, a već naredne sezone 2022/23 je seo na klupu peristerija. Već 2023. godine je postao i selektor grčkog nacionalnog tima, a u prethone dve sezone je bio trenerk Monaka.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
10.05.2026 11: 12
Sada je sve jasno...
17.08.2026 18: 33
Uspehe je nizao gde god se pojavio...
23.06.2026 22: 18
Navaro i Zvezda ruku pod ruku koračaju ka uspesima.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
pre 3 sata 08: 00
Selektor Srbije ističe da meč sa "azurima" umnogome može da odredi ko će na Mundobasket naredne godine.
pre 12 sati 22: 46
Kapiten Srbije svestan je da ih u Pezaru očekuje težak meč, ali isto tako idu jako motivisano na megadn "aazurima"
pre 12 sati 22: 34
Posle velike drame ekipa koju sa klupe predvodi Dario Đerđa slavila protiv "azura" u dramatičnom finišu sa 78:76.
pre 13 sati 21: 55
Izabranici Dušana Alimpijevića dominirali protiv selekcije sa severa Evrope 102:73
Ostavite komentar