pre 1 minut 21: 16
Austrijanci bolji od Pančevaca: Železničar porazom otvorio pripreme
Fudbaleri Železničara poraženi su od Volfsbergera rezultatom 2:0 (1:0) u prvoj pripremnoj utakmici.
MN Press
Košarkašica Srbije, Kristina Topuzović, izjavila je danas da je bitno da je njen tim pobedom završio takmičenje na Evropskom prvenstvu u Ljubljani.
Srbija je ranije danas u meču za peto mesto na EP savladala Nemačku rezultatom 78:62.
"Jako je bitno da smo završili takmičenje pobedom, izborili smo kvalifikacije za Olimpijske igre, što je bio cilj. Bilo je bitno da odigramo fokusirano, ispoštujemo dogovor i da ovu utakmicu iskoristimo da nam posluži za novembar. Teško je bilo oporaviti se od poraza protiv Belgije. Nije lako odigrati na taj način četvrtfinale. Mogle smo mnogo bolje da odigramo, da uđemo fokusirano, ali desilo se to što se desilo… Važno je bilo da izvučemo pouke iz te utakmice, da u svaki meč mora da se uđe sto odsto bez obzira na ime protivnika, ipak su ovo najbolje evropske košarkašice… Uspeli smo da odigramo kako treba protiv Crne Gore i pobedimo. Sada smo na najlepši mogući način završili EP", izjavila je Topuzovićeva, preneo je zvanični sajt Košarkaškog saveza Srbije (KSS).
Srpska košarkašica Mina Đorđević istakla da je zadovoljna pobedom protiv Nemačke.
"Drago mi je što smo ostvarili cilj i plasirali se u kvalifikacije za Olimpijske igre. Drago mi je i što smo završili ovo prvenstvo pobedom, ovako je trebalo da igramo celo prvenstvo, ali takve su bile okolnosti. Ispoštovale smo dogovor i mlađe igračice su imale ulogu, što je jako bitno za dalji rad", navela je Đorđevićeva.
Košarkašica Srbija Maša Janković je istakla da žali za porazom od Mađarske u grupnoj fazi EP.
"Bitno je da smo EP završili pobedom. I ovo je priprema za kvalifikacije za Svetsko prvenstvo i OI i odradile smo na ovom meču sve što smo se dogovorile. Ostaje žal za prvim mestom u grupi, ali život ide dalje, bitno je da smo se vratile posle poraza od Belgije i pobedile Crnu Goru, pa smo se plasirale u kvalifikacije za OI", istakla je Jankovićeva
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
20.03.2025 19: 25
re nego što je stigao u Igokeu, Milosavljević je tokom karijere igrao za Napredak, Radnički iz Kragujevca, Partizan, Albu, Unikahu, Megu u dva navrata, Bursu i Fuenlabradu.
15.03.2025 20: 39
Goste su do trijumfa vodili Nikolić sa 23 poena i 13 skokova, Grbović sa 19 poena, te Nil sa dabl-dablom od 14 poena i 10 asistencija.
14.03.2025 18: 30
Svetsko prvenstvo u Kataru održaće se od 27. avgusta do 12. septembra 2027. godine.
14.03.2025 14: 30
Spartak je u minulom kolu slavio protiv Splita, dok je Igokea bila bolja od Borca u Čačku.
pre 2 sata 18: 33
Tim selektora Stevana Mijovića ubedljivo slavio u poslednjem meču grupe D
pre 3 sata 18: 07
Pre prvog podbacivanja lopte biće upriličena svečanost u čast Nikole Vučevića.
pre 4 sata 16: 56
Uprava crno-belih želi veliko ime na poziciji krila, ali dosadašnji pokušaji nisu doneli željeni rezultat.
pre 5 sati 15: 50
Efes je saopštio da je Amerikanac od danas slobodan igrač
Ostavite komentar