Andrej Stojaković NCAA kruna Ilinois Peđa Stojaković | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz košarke

Andrej Stojaković ima jasnu poruku: Želimo NCAA krunu

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

29.03.2026 11:23
Andrej Stojaković Credit: Alex Slitz / Getty images / Profimedia
Andrej Stojaković

Košarkaši Ilinoisa plasirali se na fajnal-for NCAA, a jedan od najzaslužnijih bio je Andrej Stojaković, sin legendarnog Peđe Stojakovića. Talentovani igrač poručio je posle velikog uspeha, da nemaju nameru da stanu sadsa i da je nihov cilj da idu do kraja.

"Nismo dali poslednju reč. Ne želim da iko pomisli da je ovo kraj. Nismo stigli do fajnal fora samo da bismo bili tu.  Došli smo da pobedimo u preostale dve utakmica. Hoćemo NCAA krunu. Ne bih želeo da neko pomisli bude drugačije", poručio je Andrej Stojaković.

Inače, u redovima Ilinoisu ima još nekoliko igrača sa ovih prostora.

"Nismo samo nas trojica zaslužni. Tu su drugi momci od prvog do petnaestog, kao i kompletan stručni štab, administraciju, ljudi koji nam pomažu svaki dan, menadžere koji ne dobijaju priznanje koje zaslužuju. Svi treba da budu ovde, jer smo smi morali da damo 100 odsto svojih mogućnosti da bismo postigli ovaj uspeh”, rekao je Stojaković na konferenciji, da bi onda poslao moćnu poruku koja je odjeknula jače od svega", zaključio je talentovani košarkaš.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).