Italijanski stručnjak Andrea Trinkijeri dve sezone je sedeo na klupi Partizana i o je bilo više nego dovoljno da osvoji srca svih onih kojima venama teče crno-bela krv.
Leta 2020. godine itlijanski stručnjak je stigao na klupu minhenskog Bajerna, a put ga je kasnije odveo u litvanski Žalgiris, sa kojim je prekinuo saradnju prethodnog leta.
Nakon odlaska Željka Obradovića sa klupe kluba iz Humske, pojavila se informacija da bi Trinkijeri možda mogao da se vrati na klupu aktuelnog srpskog i regionalnog šampiona, ali do realizacije posla ipak nije došlo.
Međutim, Andrea Trinkijeri ipak seda na klupu crno-belih, ali ovoga puta kluba iz Soluna.
Italijanski stručnjak je danas doleteo na solunski aerodrom "Makedonija", gde su ga dočekali funkcioneri solunskih crno-belih, a prisutni su bili i navijači. Trinkijeri je predstavnicima kluba na aerodromu kroz šalu istakao:
"Sve su ovo vaši prijatelji? Previše prijatelja imate."
Treba posebno napomenuti da Trinkijeri neće odmah sesti na klupu solunskog kluba. On će do kraja aktuelne sezone obavljati funkciju savetnika, a od leta će preuzeti rukovodeću palicu ekipa PAOK.
Kako se ističe, želja svih u crno-belom klubu jeste da PAOK ostvari što bolje rezultate kako u grčkom šampionatu, tako i na međunarodnoj sceni.
Ostavite komentar