pre 12 minuta 08: 51
Đoković otkrio probleme koji su doprineli porazu: Problemi sa disanjem...
Novak Đoković nije uspeo da se ostvari na meču osmine finala Masters turnira u Indijan Velsu...
Košarkaši Anadolu Efesa izjednačili su rezultat u polufinalu turskog šampionata protiv Fenerbahčea na 1:1, posle velike pobede u drugom meču serije - 92:90 (16:25, 24:20, 25:16, 27:29).
Izabranici Ergina Atamana stigli su do pobede u gotovo samom finišu susreta, a junak dvostrukog šampiona Evrope bio je Vilijam Klajburn, koji je uz zvuk sirene pogodio trojku i postavio konačnih 92:90!
Trijumf gostiju naročito dobija na značaju, posle činjenice da su na svega 27 sekundi do kraja vodili čak sedam razlika (89:82), da bi onda uslediile neke diskutabilne odluke u finišu, koje su omogučile Feneru da se vrati i na šest sekundi do kraja povede 90:89!
Najpre je Gudurić pogodio trojku, pa zatim i Biberović, da bi onda Larkin pogrešio prilikom izbacivanje lopte iz auta, kada je Hejns ukrao istu i zakucao na drugoj strani terena, ostavivši Efes gotovo bez šanse da dođe do pobede, ali je Klajburn imao drugačije planove.
Amerikanac je dobio loptu, prošao po desnom boku i u stilu Saše Đorđevića pogodio težak šut sa distance preko ruku dvojice protivničkih igrača za veliki trijumf svoje ekipe i nastavak serije, koja se igra na tri pobede.
Treća utakmica na programu je za dva dana, s tim što će ovaj put Efes biti domaćin. Susret se igra od 19 časova, uz direktan prenos na TV Arena Premium 2.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
12.03.2023 10: 00
Fener je pod imperativom pobede, pošto će u slučaju trijumfa izbiti na prvo mesto tabele.
09.03.2026 22: 05
Džo Ingls veteran koji trenutno nastupa za Minesota Timbervulvse u NBA ligi, veruje da bi se jedan od najboljih trenera Evrolige trenutno i njegov bivši saigrač Šarunas Jasekivičius dobro snašao u najjačoj ligi sveta.
06.03.2026 22: 23
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Bajerna iz Minhena u 30. kolu Evrolige sa 85:80. Bajern je tokom većeg dela susreta imao prednost, i kontrolisao meč. Zvezda se vratila u četvrtoj četvrtini čak i povela, ali je Bajern birao bolja rešenja u odlučujućim trenucima i dobio ovaj meč.
05.03.2026 20: 44
Monako nije imao nikakvo rešenje za Tejlena Hortona-Takera koji je dominirao ovom partijom...
pre 10 sati 22: 44
Čvrsta utakmica u kojoj mnogo košarkaške lepote nije bilo.
pre 11 sati 21: 50
Selektor Srbije je dodao da ekipa mora da bude zadovoljna osvajanjem dva boda, ali dodaje da nema opravdanja za slabu igru u prvom poluvremenu.
pre 13 sati 19: 48
Malo muke, pa sigurna i ubedljiva pobeda "orlica" nad Islandom 92:66, u trećem kolu Grupe G.
pre 19 sati 13: 47
Zbog talentovanog igrača u Ameriku je otišao generalni menadžer Nikos Zizis kako bi ga privoleo da nastupa za njih.
Ostavite komentar