pre 6 minuta 16: 58
Đere namučio Alisa
Srpski teniser nije uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Kicbilu
Upravni odbor Partizana zakazuje vanredni sastanak zbog neočekivanih događaja u klubu.
Trener crno-belih, Željko Obradović, podneo je u sredu neopozivu ostavku, dan nakon poraza od Panatinaikosa.
Vest da najtrofejniji trener u istoriji Evrolige više nije na klupi Partizana odjeknula je širom evropske košarkaške javnosti.
Prema izveštaju "Mozzart sporta“, Izvršni i Upravni odbor kluba hitno će se sastati danas u 14 časova kako bi razmotrili situaciju i naredne korake.
Navijači beogradskog kluba prate sa velikim interesovanjem ishod sastanka, jer ekipu koja je sezonu započela sa ambicijama već vrlo brzo očekuju novi izazovi.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
09.12.2025 11: 15
Trofejni košarkaš govorio o nedavnim dešavanjima u Humskoj iznevši niz kritika na račun prvog čoveka Partizana.
02.12.2025 21: 31
Željko Obradović se u obraćanju dotakao i finansijskih problema kluba: "Rekli su mi da nema para za čarter, toliko o velikom budžetu..."
02.12.2025 21: 23
Trener crno-belih izneo još jedan podatak koji se nije pominjao za sada.
02.12.2025 21: 02
Željko Obradović je nedavno potresao košarkaški svet odlukom da napusti KK Partizan...
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 1 sat 15: 09
Košarkaš Reala govorio je o jednoj od najkontroverznijih scena u istoriji Evrolige i da je njegova meta bio Kevin Panter.
pre 3 sata 13: 30
Slovenački reprezentativac Vlatko Čančar karijeru će nastaviti u redovima San Pablo Burgosa, pošto je sa španskim klubom potpisao jednogodišnji ugovor, saopštio je učesnik Evrokupa.
pre 6 sati 10: 29
Jednu od najboljih partija u sezoni pružio je protiv Partizana, kada je ubacio 19 poena uz četiri pogođene trojke iz pet pokušaja. Važan doprinos dao je i u plej-of seriji protiv Žalgirisa, kada je u drugom meču postigao 13 poena uz šest skokova
pre 7 sati 09: 32
Osvrćući se na srebrne medalje reprezentacija Srbije do 17 i do 20 godina na evropskim prvenstvima, Čović je istakao da ga posebno raduje odnos koji su mladi igrači pokazali prema državnom dresu.
Ostavite komentar