pre 51 minut 14: 34
Doneo pobedu Efesu: Kordnije MVP 11. kola Evrolige
Francuski košarkaš je u trijumfu nad Bajernom meč završio sa 26 poena, uz indeks 29.
Izjava trenera Partizana Željka Obradovića za TV Arena sport posle poraza od Asvela da su igrači nezaintersovani i da koriste mobilne telefone pred sam početak meča izazvala je veliku buru u košarkaškom svetu, a tim povodom se oglasio i poznati menadžer Miško Ražnatović.
"Dugo sam u ovom poslu i baš primećujem da su se igrači prilično promenili. Tako su neke 2005. bili egoisti i ostajali do 5 ujutru, a sada, 2025. se isključivo fokusiraju na mobilne telefone. Uvek neki problemi sa njima", napisao je ironično Ražnatović.
Podsetimo šta je Obradović izjavio posle debakla svoje ekipe u Francuskoj gde su poraženi od najgore ekipe u Evroligi.
"Sramotno smo počeli, igrači treba da zapitaju zbog čega je to tako. Dolazi veliki broj ljudi da nas gleda, bar su zaslužili da vide tim kojim se bori. Razlozi su jednostavni. Igrači ne razmišlju o utakamici, pred utakmicu sa ušao u svalačionici, svi su na telefonima, ponašaju se nenormalno. Neko sam ko će uvek da uzme odgvoornost posle nekih situacija, ali ne mogu ovo da shvatim", rekao je Obradović za Arena sport.
Inače, ovo nije prvi put da Obradović ima probleme sa igračima slična situacija je bila i 2005. godina kada je bio selektor SCG.
"Ovi igrači nisu ljudi. Gore ljude nikad nisam video. Čekao sam da se možda dogovore ili ujedine. Oni među sobom ne govore. Svako je gledao svoj interes i radio šta je hteo, dolazio u hotel u pet ujutro. Niko nije slušao ono što smo se dogovarali na treninzima. Igrači ne znaju šta je reprezentacija i dres koji nose, ali za njih nema sramota jer nemaju obraza. Većina je nepoštena i moja je greška što ih nisam šestoricu oterao sa priprema, ali šestorica su morala da lete", govorio je tada Obradović.
Širenjem na Dubai, Beč i Kluž, ABA liga prelazi u novu fazu, od regionalne tradicije do međunarodnog tržišta gde biznis nadjačava geografiju.
Projekt NBA Evrope prelazi iz koncepta u implementaciju. Izvršni direktor NBA Evrope George Aivazoglou potvrdio je da je cilj da liga počne u oktobru 2027. godine, dok komesar Adam Silver taj vremenski okvir naziva "ambicioznim, ali realnim" i naglašava da ne želi odgađanje posle 2028.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
13.11.2025 12: 45
Trener crno-belih bez petorice košarkaša otputovao u Francusku.
10.11.2025 16: 21
Partizan sutra od 20.30 dočekuje Monako u Beogradskoj areni, uz direktan prenos na našem Premium 1 kanalu.
07.11.2025 23: 12
Trener Partizana analizirao poraz od Olimpijakosa u 9. kolu Evrolige.
07.11.2025 17: 00
Pred košarkašima Partizana je veliki izazov - prekinuti niz poraza na paklenom gostovanju Olimpijakosu u Pireju u okviru devetog kola Evrolige (Arena 1 Premium).
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 16h
pre 52 minuta 14: 34
Francuski košarkaš je u trijumfu nad Bajernom meč završio sa 26 poena, uz indeks 29.
pre 2 sata 13: 08
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i reprezentativac naše zemlje analizirao tekuću sezonu crveno-belih i Partizana.
pre 3 sata 12: 18
Srpskom košarkašu sledi pauza nepoznate dužine.
pre 4 sata 11: 20
Novi selektor Miloš Pavlović i ekipa spremni za drugo kolo kvalifikacija za šampionat Evrope.
Ostavite komentar