pre 6 minuta 15: 57
Vulvsi hteli Brauna u svojim redovima, Seltiksi tražili previše
Timbervulsi pokušali da dovedu Brauna i Janisa, ali na kraju nisu uspeli.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u finalu turnira na Kipru od Olimpijakosa (83:86), ali utisak posle četiri jake kontrolne utakmice u poslednjih 10 dana je veoma pozitivan. Iako nisu bili kompletni, trener crveno-belih Janis Sferopulos iskazao je zadovoljstvo dosadašnjim tokom priprema.
"Imali smo dve jako kvalitetne utrakmice, evroligaške i protiv Olimpijakosa i protiv Fenerbahčea. Utakmice na Kritu pomogle su nam da izgradimo hemiju, nađemo uloge i da naučimo da igramo zajedno. Mi smo nov tim i na Kipru smo imali dobre momente. Ovo je period kada gradimo našu igru i prijateljski mečevi nam mnogo znače", rekao je Sferopulos.
Pokazala je Zvezda da je ekipa koja se ne predaje, uspela je da stigne "minus 10" jake ekipe sa Pireja, imala je i šut za produžetak koji nije pogodio veoma dobri Karter.
"Borili smo se protiv jednog dobrog tima. Do kraja smo bili tu, imali smo šut za izjednačenje, ali to mi nije toliko važno u ovom trenutku. Važno mi je da svi napreduju, da prihvate sistem i da dobro međusobno sarađuju. Moramo da priključimo i ostale, koji nisu krenuli sa nama, jer želimo i da oni budu spremni", naveo je Sferopulos.
Nikola Kalinić, Dejan Davidovac i Uroš Plavšić nisu ni išli na Krit, dok su na grčkom ostrvu po jedan meč propustili Ognjen Dobrić i Devonte Grejem.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
22.11.2023 13: 11
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos govorio je za zvanični sjat Evrolige o ambicijama u sezoni, načinu na koji bi voleo da igraju crveno-beli.
02.07.2026 10: 15
Bivši igrač Crvene zvezde karijeru nastavlja u klubu iz Pireja, a ugovor je potpisan na tri godine.
26.06.2026 15: 35
Sezona u košarkaškom elitnom takmičenju počinje 24. septembra, Fajnal-for se igra od 28. do 30. maja 2027. godine
11.06.2026 16: 07
Grčki velikan i aktuelni šampion Evrolige, Olimpijakos, razmatra mogućnost da deo svojih domaćih utakmica u narednoj sezoni Evrolige igra u Beogradu, prenose grčki i srpski mediji.
pre 48 minuta 15: 15
Dosadašnji plej Cedevita Olimpije novi je član katalonskog kluba
pre 3 sata 12: 39
Solunci pred najvećim transferom u istoriji kluba
pre 5 sati 10: 17
Italijanska ekipa dovela odličnog američkog šutera
Ostavite komentar