pre 32 minuta 02: 19
Vašingtonu prija saradnja sa Kalatesom: Odličan dodatak za tim, učim od njega
Američki bek izneo utiske posle još jednog poraza Partizana u Evroligi.
Crvena zvezda odbranila je trofej u Mozzart bet Kupu Radivoja Koraća, pošto je posle velike drame, grčevite borbe i produžetka nadigrala Partizan drugu godinu u nizu, osvojivši "Žućkovu levicu" po peti put u nizu, po čemu se izjednačila sa gradskim rivalom - 89:83.
Posle utakmice, crveno-beli su u prisustvu svojih navijača podigli trofej, a pre toga, saznali smo koji igrači su nagrađeni individualnim priznanjima.
Pre svih, MVP Kupa Radivoja Koraća bio je Filip Petrušev, koji je završio meč sa 21. indeksnim poenom, 18 poena i sedam skokova.
Profimedia
Nagradu za najboljeg strelca finalne utakmice Kupa, dobio je Karlik Džons, koji je odigrao neverovatnu partiju, ubacivši 34 poena, sa dodatnih pet asistencija i tri skoka.
Kada je obavljeno uručivanje individualnih nagrada, Luki Mitroviću, kapitenu pobedničke ekipe, uručen je prelazni trofej, koji u suštini nigde neće prelaziti ni petu godinu zaredom.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
15.02.2025 23: 40
Trener košarkaša crno-belih ističe da je njegov tim trebalo da pobedi i osvoji trofej.
15.02.2025 23: 03
Klub sa Malog Kalemegdana drugi put u nizu pobedio gradskog rivala u borbi za trofej Kupa Radivoja Koraća.
15.02.2025 22: 59
Partizan nije uspeo ni ove godine da savlada Crvenu zvezdu u Čairu.
15.02.2025 10: 55
Naša dva najveća kluba sastaju se večeras od 20.45 (Arena 1 Premium) u finalu Završnog turnira Mozzart Kupa Radivoja Koraća.
pre 3 sata 23: 08
Trener katalonskog tima otkrio detalje poslednje akcije gostiju, protiv Partizana, u "Beogradskoj areni".
pre 4 sata 21: 59
Trener Bešiktaša učestvovao u kvizu u kojem zamalo da uđe u zamku.
pre 5 sati 21: 43
Trener kluba iz Tel Aviva rekao je da su pregovori njih dvojice krenuli još prošle sezone.
pre 6 sati 20: 02
Košarkaši Mege ubedljivo su savladali debitanta u ABA ligi, ljubljansku Iliriju pred svojom publikom u hali "Ranko Žeravica" rezultatom 109:83 (23:24, 34:18, 26:18, 26:23) u meču petog kola B grupe ABA lige.
Ostavite komentar