pre 4 sata 23: 26
Junajted menja kurs: Prodaje Bruna Fernandeša
Prema vestima sa Ostrva, klub sa "Old Traforda" razmatra ponude Al Hilala i Al Itihada.
Profimedia
Nisu se još smirile strasti nakon poraza Crvene zvezde na gostovanju Žalgirisu u šestom kolu Evrolige. Alen Smailagić tvrdi da su sudije pravilno razrešile nedoumicu oko njegovog duela sa Nikolom Kalinićem na putu ka košu gde ga je udario laktom u glavu.
Crveno beli su na društvenim mrežama odmah po porazu iskritikovali suđenje, dok Smailagić ne dovodi u pitanje sud arbitara.
"Odluka je već doneta. Ako je sudija svirao faul, posle pogledao snimak, onda je faul 100 odsto", prokomentarisao je bivši centar Partizana posle pobede.
Iako je imao slabiji početak sezone, na utakmici sa Zvezdom je bio jedan od najefikasnijih na parketu. Ubacio je 14 poena uz tri skoka za 17 minuta igre.
"Situacija postaje bolja iz dana u dan. Postajem korisniji, što se i vidi na parketu. Trener i saigrači počinju da mi veruju", dodao je Smailagić.
Duel dva reprezentativca jedna je od glavnih tema nakon nesvakidašnje završnice meča u Kaunasu gde je Brajant Danston dao koš za pobedu, Smailagić tvrdi da između njega i Kalinića nema nikakvih nesuglasica:
"Mi smo prijatelji. Ništa nije bilo, niti mi je Nikola nešto rekao. Sudija je doneo odluku, išla je u našu korist. Ne znam šta drugo mogu da kažem. Mi smo prijatelji i nastavićemo da pričamo kao drugari. Taj duel ništa ne znači za nas lično, osim što utiče na pobedu, odnosno poraz".
Žalgiris je na samom vrhu tabele Evrolige, sa pet pobeda u šest utakmica imaju isti skor kao Barselona a deli ih samo koš razlika. Uz to su već jak roster pojačali za NBA igrača Lonija Vokera.
"Ova sezona je počela sjajno. Mi smo na čelu Evrolige i želimo da nastavimo istim putem. Nije kraj sveta ni ako izgubimo utakmicu, ali važno je da ostanemo zajedno i borimo se jedan za drugog", poručio je Alen Smailagić.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
13.10.2025 14: 41
Novi trener košarkaša Crvene zvezde danas je odradio trening, a sutra ga očekuje duel sa Žalgirisom u Evroligi.
06.07.2025 15: 22
Srpski košarkaš Alen Smailagić u intenzivnim je pregovorima oko pronalaska nove sredine, a karijeru bi, kako javljaju brojni evropski mediji, mogao da nastavi u Italiji.
27.02.2025 22: 49
Trener litvanskog kluba Andrea Trinkijeri je nakon utakmice istakao kako je izuzetno srećan zbog dobro rezultata.
27.02.2025 22: 11
Košarkaši Crvene zvezde su poraženi od Žalgirisa 80:86 (22:23, 21:21, 17:23, 20:19) u 27. kolu Evrolige.
pre 6 sati 22: 00
Košarkaši Cedevita Olimpije pobedili su kao domaćini ekipu Bosne iz Sarajeva rezultatom 89:73, u meču 10. kola B grupe ABA lige.
pre 8 sati 19: 20
Košarkaši Borca iz Čačka savladali su na svom parketu u okvir 10. kola ABA lige grupa A, ekipu Studentskog Centra nakon produžetka rezultatom 89:82.
pre 9 sati 18: 19
Košarkaši Bešiktaša, koje sa klupe predvodi selektor reprezentacije Srbije Dušan Alimpijević, pobedili su na gostovalju ekipu Bahčešehira koju sa klupe predvodi još jedan srpski stručnjak Marko Barać sa 88:95 u 11. kolu turske Superlige. Nastavili su tako "orlovi" da nižu pobede ovo im je u ligi jedanaesti vezani trijumf i trenutno su jedina neporažena ekipa.
pre 10 sati 17: 46
Trener crveno-belih smatra da je duel sa Subotičanima pravi kako bi ekipa pokazala karakter.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
1 dan
Ostavite komentar