pre 13 minuta 13: 00
Priznanje za beka crno-belih: Sterling Braun MVP 34. kola Evrolige
Košarkaš Partizana Sterling Braun najkorisniji je (MVP) igrač 34. kola Evrolige, saopšteno je iz takmičenja.
Bugarski košarkaš Saša Vezenkov je i zvanično postao novi-stari igrač Olimpijakosa. Nekadašnji MVP Evrolige je otpušten iz Toronto Reptorsa i svega 48 sati kasnije je predstavljen u crveno-belom dresu.
Prema navodima medija, Vezenkov je potpisao petogodišnji ugovor sa Olimpijakosom. Trebalo bi da u tom periodu zaradi 18,5 miliona evra, ali bi ta suma mogla da ide i preko 20 miliona evra uz razne bonuse.
Ekipa Jorgosa Barcokasa je tako dodatno pojačala rotaciju na visokim pozicijama. Na mestu krilnog centra Olimpijakos sada ima na raspolaganju Sašu Vezenkova i Aleka Pitersa, dok na centarskoj poziciji imaju Nikolu Milutinova, Mustafu Fala i Mozesa Rajta. Tu je naravno i Filip Petrušev koji može da pokrije obe pozicije.
Ipak, srpski reprezentativac možda neće još dugo biti u Atini. Pre nekoliko dana se njegov agent Miško Ražnatović oglasio na društvenim mrežama povodom glasina vezanim za Crvenu zvezdu i Petruševa.
Ražnatović je naveo kako nije bilo govora o prelasku Petruševa na Mali Kalemegdan niti će biti dok Olimpijakos eventualno ne dovede pojačanje. Kako je pojačanje stiglo i to u vidu nekadašnjeg osvajača MVP nagrade Evrolige, jasno je da bi sada mogli da započnu pregovori Crvene zvezde i Olimpijakosa oko transfera Filipa Petruševa.
Nekadašnji igrač Mege se za to vreme nalazi na Olimpijskim igrama sa reprezentacijom Srbije koju u nedelju čeka prva utakmica na turniru i to protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
23.10.2024 12: 52
Centar Olimpijakosa do kraja sezone igraće na pozajmici u beogradskom klubu.
24.07.2024 21: 10
Bugarin će potpisati petogodišnji ugovor sa Pirejcima, crveno-belima iz Beograda se otvara put ka bivšem igraču.
14.07.2024 21: 10
Bugarski košarkaš i dalje čeka odluku Toronto Raptorsa, kao i Olimpijakos, a sve to prate Crvena zvezda i Filip Petrušev.
03.04.2024 14: 06
Postojala je šansa da će Nikola Milutinov zaigrati za olimpijakos protiv Crvene zvede u utakmici 33. kola košarkaške Evrolige protiv Crvene zvezde, ali najnovije infomacije iz Grčke govore da centar nacionalnog tima Srbije neće biti spreman do četvrtka uveče.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 13 minuta 13: 00
Košarkaš Partizana Sterling Braun najkorisniji je (MVP) igrač 34. kola Evrolige, saopšteno je iz takmičenja.
pre 46 minuta 12: 27
Hapoel iz Tel Aviva vodi ozbiljnu borbu za direktan plasman u plej-of Evrolige, ali paralelno sa završnicom sezone već razmišlja i o narednom koraku u sklapanju tima.
pre 2 sata 10: 45
Španski i izraelski tim odigrali neverovatno prvo poluvreme svoje utakice 34. kola elitnog košarkaškog takmićenja.
pre 4 sata 08: 44
Prosto je enverovatno kako igraju košarkaši Partizana u odnosu na ono što su navijači imali prilike da gledaju pre samo dva meseca...
Ostavite komentar