pre 54 minuta 23: 32
Obradović posle Borca: Pokuševski tražio izmenu nakon sudara, Parker povredio prst
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
Guliver
Nikola Jokić godinama predstavlja nepresušni izvor tužih priča, procena, prognoza... pa je tako i čuveni Toni Parker upitan za košarkašku prošlost, sadašnjost i budućnost NBA stara, rođenog u Somboru.
Nekada i sam vrhunski košarkaš, zvezda američke klupske košarke i reprezentacije Francuske, nije se libio da javno prizna da nije verovao da će dvostruki MVP sezone najjače košarkaške lige na svetu uspeti toliko dugo biti na top nivou.
"Rekao sam sebi da neće potrajati, ali svake sezone igra dobro i bio je MVP. Kada je osvojio šampionat prošle godine, za mene je to – to, ne možeš ništa da mu kažeš. Kada pričaš o njemu sada, a pričaš o najboljem igraču Evrope, to mora da bude on", rekao je Parker gostujući u emisiji "Skvik šou", tokom razgovora sa srpskim glumcem Darkom Perićem.
To smo znali i bez legendarnog igrača San Antonija, čiji je dres nosio punih 17 godina, ali kada to kaže osvajač četiri šampionska NBA prstena i dobitnik više evropskih nagrada za igru pod obručima onda to ima specifičnu težinu.
Sam Jokić tvrdi da se ne opterećuje brojkama niti tužim komentarima, kakvi god oni bili, jer mu je najvažnije da iz meča u meč bude bolja verzija sebe i vuče svoj Denver. Trenutno u odbrani titule.
U tome idu prilog i ovosezonske brojke povremenog reprezentzativca Srbije, za kog se još ne zna da li će hteti i moći da igra za državu na Olimpijskim igrama 2024.
Jokić mesecima, u proseku, beleži 26 poena, 12,2 skokova i 9,2 asistencije, a njegovi Denver Nagetsi se bore za prvo mesto u Zapadnoj konferenciji.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
15.11.2024 20: 35
Srpski centar se nalazi na vodećoj poziciji u trci za titulu najkorisnijeg igrača NBA lige.
15.05.2024 08: 44
Nikola Jokić otišao korak dalje kada je u pitanju broj nameštenih poena u mečevima plej-of faze NBA.
09.05.2024 09: 25
Ukupno srpski as je skupio 926 poena, dok je 640 imala prva zvezda Oklahome i 566 je skupio slovenački reprezentativc
09.05.2024 07: 05
Čuveni košarkaš Lejkersa smatra da je nagradu trebalo da dobije igrač Oklahome, Šaj Gildžes-Aleksander
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 6h
pre 54 minuta 23: 32
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
pre 1 sat 22: 47
Željko Obradović dao šansu mlađim igračima i koliko-toliko odmorio nosioce igre za utakmice sa Hapoelom i Barselonom.
pre 6 sati 18: 02
U međuvremenu, Partizan nastavlja potragu za novim plejmejkerom, kako bi popunio rupu koju je ostavio povređeni Karlik Džons. Klub iz Humske je ozvaničio dolazak Bruna Fernanda kao novog centra, a očigledno je da uprava crno-belih ne staje sa jačanjem tima uoči daljih izazova.
pre 8 sati 15: 41
Košarkaši Dubaija su u dosadašnjem delu sezone u ABA ligi zabeležili četiri pobede, dok Krka ima četiri poraza.
Ostavite komentar