Željko Obradović posle prokcanog vođstva: Nismo odgovorili na njihovu agresivnost

Izvor: Tanjug

09.01.2024 21:30
Željko Obradović MN Press
Željko Obradović

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je na konferenciji za medije nakon meča sa Fenerbahčeom, da njegov tim nije odreagovao na agresivnost turske ekipe u drugom poluvremenu.

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju od ekipe Fenerbahčea rezultatom 91:76 u utakmici 20. kola Evrolige.

"Dva različita poluvremena. U prvom je bilo sjajno, u drugom smo pričali da bi trebalo da očekujemo njihovu agresivnost, ali nismo odgovorili na to. Odigrali smo loše u odbrani i čestitam Fenerbahčeu na pobedi", istakao je Obradović.

Ekipa Partizana nema vremena da žali za ovim porazom, budući da joj za svega dva dana sleduje susret sa Makabijem u "Štark areni".