pre 48 minuta 23: 12
Lekcija Grcima: "Orlići" su u polufinalu Evrobasketa
Košarkaši Srbije do 20 godina deklasirali su Grčku 92:66 i sa petom uzastopnom pobedom izborili polufinale Evropskog prvenstva.
Košarkaš Baskonije Amerikanac Markus Hauard produžio je ugovor sa klubom do juna 2026. godine, saopštio je danas španski evroligaš.
Hauard (24) je imao ugovor sa Baskonijom do juna 2024. godine, ali je posle dogovora sa čelnicima kluba odlučio da produži saradnju uz povećanje plate. Španski mediji da američki košarkaš ima klauzulu u ugovoru da ne može da pređe ni u jedan tim Evrolige.
Hauard je stigao prošle godine u Baskoniju iz Denvera. Amerikanac je prošle sezone za Baskoniju odigrao 66 utakmica u svim takmičenjima i prosečno je postizao 15,4 poena po meču.
Baskonija će u petak u prvom kolu Evrolige na svom terenu dočekati Real.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
15.05.2026 16: 21
Crno-beli će sledeći put morati mnogo brže da reaguju.
21.04.2026 18: 03
Beogradski klubovi ostali bez velike želje.
16.04.2026 23: 43
Zanimljivo izlaganje imao je i Karlik Džons...
16.04.2026 23: 28
Mnogo je bilo lakše kada se takmičenje okonča pobedom.
pre 49 minuta 23: 12
Košarkaši Srbije do 20 godina deklasirali su Grčku 92:66 i sa petom uzastopnom pobedom izborili polufinale Evropskog prvenstva.
pre 2 sata 21: 02
Ovo je plan priprema crno-belih...
pre 6 sati 17: 58
Željko Obradović govorio je o svom povratku u Grčku i novom poglavlju koje se otvara pred njim u Panatinaikosuu intervjuu za zvanični Jutjub kanal kluba. Trener "zelenih" pričao je o svojim osećanjima zbog povratka na klupu Atinjana, posebnoj vezi sa porodicom Janakopulos, filozofiji kojom želi da povede tim u novu eru, kao i poruci navijačima Panatinaikosa.
Ostavite komentar