pre 2 minuta 17: 16
Od vize na lutriji do polufinala Mundijala: Ko je čovek koji će suditi Engleskoj i Argentini?
Put od Maroka i Amerike do polufinala Mundijala vodi preko neverovatne priče.
Javier Borrego / Zuma Press / Profimedia
Željko Obradović sklapa tim za novu sezonu, a na radaru je i španski as Riki Rubio.
Osvajač svetskog i dva evropska zlata sa reprezentacijom Španije dobio je poziv od najtrofejnijeg evropskog trenera Željka Ovradovića da se priključi ekipi Panatinaikosa, ali je odlučio da ne menja sredinu.
Španski "As" prenosi da je Panatinaikos ponudio Rubiju platu od oko 900.000 evra, znatno više nego što trenutno zarađuje u Huventudu, ali da je on odbio istakavši da je srećan u Badaloni.
Tridesetpetogodišnji igrač vratio se profesionalnoj košarci nakon što se povukao iz igre kako bi se fokusirao na svoje mentalno zdravlje, prvo 2024. godine, a zatim ponovo 2025. godine. Španci prenose da on želi da ostane blizu kuće i nastavi karijeru u Huventudu, umesto da se upusti u novi izazov u inostranstvu.
Panatinaikos je veoma aktivan na tržištu ovog leta i sa velikim ambicijama ulazi u novu sezonu. Nakon što se vratio trener Željko Obradovića, u tim atinskih "zelenih" stigli su Isak Bonga, Branku Badio i Geršon Jabusele, a takođe je produžen ugovor sa Huančom Ernangomezom do 2030. godine.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
04.06.2026 11: 47
Dogovora i dalje nema, ali...
14.05.2026 13: 49
Otvara se pitanje novog trenera atinskog košarkaškog velikana.
10.05.2026 13: 45
Sedmostruki evropski šampion možda dosegne ostvarenje kluba iz Humske.
11.07.2026 11: 00
Postoje treneri koji menjaju klubove, osvajaju trofeje i odlaze dalje. A postoje i oni retki, čije ime postane deo identiteta jednog kluba. Željko Obradović odavno pripada toj drugoj grupi. Njegov povratak u Panatinaikos nije običan transfer niti još jedna promena na klupi, to je povratak čoveka koji je ispisao najlepše stranice istorije atinskog velikana.
YouTube
pre 18h
YouTube
pre 19h
YouTube
pre 1d
pre 1 sat 15: 58
Iskusni Amerikanac pojačao šampiona ABA lige
pre 1 sat 15: 53
Od Mornara do zvezde Evrokupa. Deron Rasel napravio je veliki iskorak i sada stiže u Kneževinu.
pre 2 sata 15: 15
Džoš Nibo stigao u redove Katalonaca i potpisao ugovor do 30. juna 2029.
pre 2 sata 14: 43
Češki plejmejker parafirao ugovor na jednu sezonu
Ostavite komentar